The Bridgertons: Happily Ever After

Julia Quinn Wydawnictwo: HarperCollins Cykl: Bridgertonowie (tom 9) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
HarperCollins
bridgertonowie julia quinn
Bridgertonowie (tom 9)
literatura obyczajowa, romans
angielski
bridgertonowie julia quinn

Podsumowanie całej serii o Bridgertonach. Zbiór drugich epilogów po każdej części oraz krótka historia Violet Bridgerton. Dla mnie ok. Tym, którzy czuli mały niedosyt zakończeniami poprzednich historii poczują się usatysfakcjonowani.
Koniec.

"Life hasn't always been easy without your father, but it has always been worth it."

Dyskusje

• Romans historyczny