The Bridgertons: Happily Ever After

Okładka książki The Bridgertons: Happily Ever After
Julia Quinn Wydawnictwo: HarperCollins Cykl: Bridgertonowie (tom 9) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Bridgertonowie (tom 9)
HarperCollins
2013-04-02
Data 1. wydania:
2013-04-02
angielski
bridgertonowie julia quinn

Przyjemne zakończenie lektury cyklu „Bridgertonowie”. Miło było zajrzeć po latach do poszczególnych bohaterów i podpatrzeć, co tam u nich słychać. W nowszych wydaniach książek zauważyłam, że te drugie epilogi zostały do nich dodane. Oznaczałoby to, że ten dziewiąty tom z antologią drugich epilogów nie zostanie wydany po polsku, a rozdzielony na poszczególne wydania wcześniejszych części.

Ze wszystkich dopisanych zakończeń najbardziej podobał mi się epilog poświęcony Francesce. Bardzo kibicowałam jej staraniom o dziecko i brakło mi tego na koniec „Grzesznika nawróconego”. Scena przyjazdu Franceski z Michaelem i rozmowa z Violet, która przejęła Johna i machnęła na córkę, żeby posłuchała męża, niezwykle mnie rozbawiła. Aż szkoda, że ten epilog nie znalazł się pierwotnie na końcu tamtej książki (pisałam o tym w recenzji „Grzesznika…”)

Ostatni tom mojej ulubionej serii o rodzeństwie Bridgertons, w którym czytelnik dowiaduje się o dalszych losach szalonego rodzeństwa i ich najbliższych.
To takie dodatkowe epilogi dla czytelników, którzy chcieliby dowiedzieć się co słychać u ulubionych bohaterów.
Czytelnik dowie się, czy w końcu książę przeczyta listy od ojca, niespodziewana ciąża po 40 -ce u jednej z sióstr B., ukochany mecz krokieta (pall - mall) oraz wiele innych ciekawych zdarzeń, które zaskoczą nie jednego.
Ostatni tom to taka wisienka na torcie.
Gorąco polecam.

Podsumowanie całej serii o Bridgertonach. Zbiór drugich epilogów po każdej części oraz krótka historia Violet Bridgerton. Dla mnie ok. Tym, którzy czuli mały niedosyt zakończeniami poprzednich historii poczują się usatysfakcjonowani.
Koniec.

Koniec.

"Life hasn't always been easy without your father, but it has always been worth it."

Dodaj cytat z książki The Bridgertons: Happily Ever After