Believe Me

Okładka książki Believe Me Tahereh Mafi
Okładka książki Believe Me
Tahereh Mafi Wydawnictwo: HarperCollins Cykl: Dotyknij mnie (tom 6.5) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Dotyknij mnie (tom 6.5)
HarperCollins
2021-10-16
2021-10-16

zakończenie dla prawdziwych fanów serii, którym wcześniejszy tom nie dał rozdziałów Aarona

Zawsze kocham wracać do tych bohaterów.
Podczas czytania uśmiech nie schodził mi z twarzy i potrzebowałam takiego zakończenia.
Podobało mi się ze autorka skupiła się na bohaterach, ich relacjach i emocjach .
Taka kropka nad jakiej potrzebowałam.
KOCHAM TA SERIE!! CZYTAJCIE!!

Zawsze kocham wracać do tych bohaterów.
Taka kropka nad jakiej potrzebowałam.
KOCHAM TA SERIE!! CZYTAJCIE!!

Czyta się to naprawdę szybko, bo autorka ma fajny styl, ale...
What was the reason... that was so bad and pointless (ofc fani raczej są zadowoleni xd)
Na szczęście mam już to za sobą, a innych książek Mafi raczej czytać nie będę. Zdecydowanie nie jest to moja ulubiona autorka. Seria o Julce porządnie mnie do niej zniechęciła.

Czyta się to naprawdę szybko, bo autorka ma fajny styl, ale...

Nawet się nie spodziewałam, ile radości przyniesie mi ta książka - jak dobrze wreszcie czytać o tym, że w życiu ulubionych bohaterów dzieje się dobrze (tak dla odmiany od ciągłego dostawania w kość od życia przez tyle poprzednich tomów). Zdecydowanie najlepsza ze wszystkich nowelek w tej serii. I nie mogę uwierzyć, że to ostatnia część tej niesamowitej historii, będę okropnie za nią tęsknić!

Nie spodziewałam się, że ta nowelka była mi aż tak potrzebna dopóki jej nie przeczytałam.
Po pierwsze - jest sequelem i możemy dowiedzieć się jak wygląda życie bohaterów po "Imagine me".
Po drugie - pisana jest z perspektywy Aarona (dla mnie najlepiej wykreowanej postaci ze wszystkich jakie stworzyła pani Mafi) i mocno skupia się na jego przeżyciach i doświadczeniach.
Po trzecie - porusza tematykę psychologiczną: PTSD, traumy, niezrozumienie itd., a z drugiej strony - daje nadzieję i rozgrzewa serce.
Zdecydowanie warto się nią zainteresować :)

Po...

BOŻE TAHEREG MAFI UWIELBIAM CIE KOBIETO TA NOWELKA TO PO PROSTU MÓJ POWÓD ŻEBY ŻYC

• Po angielsku
  • Dotyk Julii