Moje pierwsze bajki o księżniczkach

Okładka książki Moje pierwsze bajki o księżniczkach praca zbiorowa
Okładka książki Moje pierwsze bajki o księżniczkach
praca zbiorowa Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk Seria: Moje pierwsze bajki bajki
bajki
Moje pierwsze bajki
Wydawnictwo Olesiejuk
2021-04-14
2021-04-14
Ewa Tarnowska
Bajki Dla dzieci Disney Księżniczki Mała syrenka Kopciuszek Piękna i Bestia Zaplątani Aladyn Królewna Śnieżka

"Moje pierwsze bajki" to seria, która skradła moje serce. Te piękne książeczki, to z pewnością idealny pomysł na wciągnięcie małego czytelnika w świat magii, przyjacielskich zwierząt i pięknych historii, na których my rodzice się wychowywaliśmy!

⭐"Moje pierwsze bajki o przygodach"
⭐"Moje pierwsze bajki o księżniczkach"
⭐"Moje pierwsze bajki do przytulania"
⭐"Moje pierwsze bajki o przyjaźni"

W każdej z książeczek znajdziemy 6 historii, które zachwycą niejedną małą duszyczkę. Ja sama jestem nimi oczarowana i napatrzeć się na nie, nie mogę. Mają w sobie przepiękne ilustracje z moich ulubionych bajek, do tego żywe kolory i krótkie opowiadania, które są wręcz idealne do czytania przed snem. Mogę nawet powiedzieć, że to skrócona wersja, pełnowymiarowych bajek Disneya, które zapewne każdy z nas już zna. Ale dla małego człowieka, który dopiero rozpoczyna przygodę z czytaniem, myślę, że będą one idealne! I nawet w takiej okrojonej wersji, przeniosą małe dziecko w świat cudownych przygód i pozwolą śnić o fantastycznych bohaterach i cudownych księżniczkach.
„Moje pierwsze bajki o księżniczkach” – to 6 historii z cudownymi i pięknymi księżniczkami, które każdy z nas doskonale zna i kojarzy z bajek Disneya. Mamy Kopciuszka, który uda się na bal, Małą Syrenkę, która pływa po cudownym oceanie, Roszpunkę, której włosy zachwycą niejedną dziewczynkę (Zaplątani),Piękną Belle, która zamieszka z Bestią, Dżasminę, która pozna tajemniczego Aladyna oraz Królewnę Śnieżkę i siedmiu krasnoludków.
Jak sami widzicie, zapowiada się naprawdę fascynująca przygoda dla małego czytelnika. Seria „Moje pierwsze bajki” to naprawdę fajny pomysł na prezent na rozpoczęcie przygody z czytaniem. Polecam :)

⭐"Moje pierwsze bajki o przygodach"
⭐"Moje pierwsze bajki o księżniczkach"
⭐"Moje pierwsze bajki do przytulania"
⭐"Moje pierwsze...

⭐RECENZJA⭐

@wydawnictwo_olesiejuk nie zwalnia ani chwilę, więc ja również nie! 😁 Dziś kolejna recenzja bajeczki, która mnie zachwyciła! To powoduje uśmiech na mojej twarzy oraz radość z tego, że mogę podzielić się z Wami moimi odczuciami! Tym razem jest to propozycja literatury dla troszkę starszych dzieci, ale uważam w sumie, że dla jeszcze starszych, najstarszych i dorosłych! No! Dla każdego bez dwóch zdań! 😁 Bo w końcu to bajki! A bajki są dla każdego! 😁 Mamy tutaj lekturkę "Moje pierwsze bajki o księżniczkach":
Kopciuszek,
Mała syrenka,
Zaplątani,
Piękna i Bestia,
Aladyn,
Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków.
Oglądałam, oglądam i będę oglądać wszystkie powyższe bajki do śmierci! Bo je uwielbiam! 😃 Uważam, że w ów książeczkach język każdej bajeczki jest dobrze dobrany dla początkującego czytelnika, a wszystko zwieńczone jest przepięknymi ilustracjami, które od razu przyciągają wzrok i nie można oderwać od nich spojrzenia. Powiem Wam, że strona ucieka za stroną, gdy czyta się te powieści. Mały czytelnik ma szansę poznać niesamowite bohaterki, które mierzą się z różnymi sytuacjami, ale również służą pomocą 😃 Wszystko otoczone jest ciepłem oraz lekkim humorem, ale również momentami są malutkie dramaty i skutki, które, jak w każdej bajce, kończą się dobrze! I tak właśnie jest w ów książeczce! 😃 Polecam! Jestem pewna, że młody czytelnik spędzi świetny czas z opowieściami, które prezentuje nam @wydawnictwo_olesiejuk 🤗
👸🏻
Współpraca z @wydawnictwo_olesiejuk 🤗
👸🏻

⭐RECENZJA⭐

Opinia podobna jak przy wcześniejszych częściach z tej serii. Świetny pomysł, piękna szata graficzna, cudowne bajki, szkoda tylko, że tak mocno okrojone z treści.

• Książka papierowa
  • Przeczytane Dzieciom <3
  • Literatura dziecięca
  • Biblioteczka Łucji
  • Biblioteczka córki ♥️
  • Bajki i wierszyki
  • Współpraca

Dodaj cytat z książki Moje pierwsze bajki o księżniczkach