I hate you, Honey

Okładka książki I hate you, Honey Emma Smith
Okładka książki I hate you, Honey
Emma Smith Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Catch me (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Catch me (tom 1)
I hate you, Honey
Kindle Edition
2017-05-31
2017-05-31
niemiecki
romans studia nienawiść

Świetnie się bawiłam czytając. Polecam.

Świetnie się bawiłam czytając. Polecam.

Spodziewałam się czegoś prostego i oklepanego po tej książce i szczerze przyznaje, że się myliłam. To naprawdę zaskakująco dobra książka, świetnie się bawiłam czytając. Blake na pierwszy rzut oka wydaję się zadufany w sobie i płytki, dopiero później zauważamy jego drugą stronę, którą pokazuję dzięki Amber. Podobał mi się jej cięty język i to, że potrafiła postawić się popularnym facetom.

Całkiem fajnie napisana książka. szybko się czyta.

Całkiem fajnie napisana książka. szybko się czyta.

Bez szału, ale czyta się szybko i przyjemnie. Bohaterowie do polubienia. Dość drastyczne odmiany myślowe u Blake'a trochę naciągane. Fabuła przewidywalna, bardzo amerykańska. Przeważają dialogi. Przyjemna, niezbyt ambitna. Do kawy idealna.

Hate-love, ale takie bardziej love. Na Blake lecą wszystkie dziewczyny oprócz Amber. I w sumie to dobrze, bo kto by się przejmował kujonką, która zawsze się tylko z nim kłóci. Jednak, gdy podczas imprezy Amber w końcu wygarnęła wszystko Blakowi, on jakby przejrzał na oczy i stwierdził, że Amber to dziewczyna dla niego. Ona nie wierzy w jego przemianę, więc Blake po raz pierwszy w życiu musi uganiać się za dziewczyną i udowodnić jej swoje uczucie. Szybko, łatwo i przyjemnie.

Książka przeciętna , ale nawet dobrze się czyta. Nie jest fenomenalna ani odkrywcza na nudny dzień ok.

Książka bardzo lekka i przyjemna. Raczej nie można w niej spotkać skomplikowanych ciągów myślowych, jakie niektóre autorki NA stosują w swoich książkach. To są faktycznie 20-latkowie, którzy czasem zachowują się gorzej niż małe dzieci. I mówią nieskomplikowanym językiem :) Amber i Blake od początku zapałali do siebie niechęcią i tak to się ciągneło, dopóki inny kolega Blake nie chciał się umówić z Abmer. Mamy tutaj typowe przekomarzania, wrzaski typu I hate you, ale więcej w tym kłótni małych dzieci, niż prawdziwej nienawiści. Amber podobała mi się jako bohaterka, nie dawała sobie w kaszę dmuchać, miała swoje poglądy i lubiła je głośno wyrażać. Blake z kolei przez większość zachowywał się jakby kompletnie nie rozumiał zachowania Amber (cóż za szok, że ktoś na niego leci haha)..i coś w końcu mi się przestawiło w mózgu :) a jak w końcu przyznali, że się lubią, to też bawili się w dziwaczną dziecięca grę typu nie jestem o ciebie zazdrosny, itd. Na szczęście autorka nie zaserwowała nam za dużo dram, jedynie ten wypadek na koniec był lekką przesadą, ale coś wielkiego musiało się stać :)

Bardzo przyjemna i nieskomplikowana książka do przeczytania w jeden dzień. Jest to literatura z cyklu new adult o miłości (delikatne hate - love) z ciekawymi dialogami, ciętymi ripostami dzięki którym czytało się ją jeszcze przyjemniej.
Bohaterowie którzy bez trudu dają się polubić zarówno ci pierwszo jak i drugopalnowi.
Z pewnością i przyjemnością sięgnę po kolejne tomy z tej serii.
Polecam jako miłe spędzenie leniwego popołudnia

Z pewnością i przyjemnością sięgnę po kolejne tomy...

2062

Rozgrywający macho kontra geniusz matematyczny. Ogień spotyka się z wodą.
Blake nienawidzi Amber. Amber nienawidzi Blake'a.
Fakt ten jest znany każdemu w Berkeley College. Dyskusje i walki o władzę między nimi są prawie legendarne na kampusie. Ich poglądy i sposoby życia są po prostu zbyt różne, aż któregoś dnia wszystko się zmienia. Amber wygłasza mu kazanie na oczach wszystkich uczniów, które robi na Blake'u tak wielkie wrażenie, że nagle coś w nim się zmienia. Blake Michaels, facet, który nie dzwoni po raz drugi do dziewczyny, nagle o nią walczy. Niestety wybrał jedyną osobę, która w ogóle nie jest zainteresowana jego osobą.
Rozpoczyna się zakręcona gra emocji ... z zaskakującym wynikiem. Dialogi między nimi są bystre i zabawne. Jest to więc prawie jak rytuał walki między nimi. Na początku wcale się nie lubili, ale z czasem rozwija się bardziej pozytywnie - jako przyjaźń czy coś więcej? Czytanie tej historii niezmiernie mnie bawiło i przyciągało mnie .Postacie drugoplanowe dawały sporo pozytywnej energii tej historii. Podobnie jak Winter i Nick topią się tak samo jak Blake. Nie mogę się doczekać, aby lepiej poznać Nicka i Jill w części 2
Fajna studencka historia z dawką humoru, romansu i erotyzmu.

Rozgrywający macho kontra geniusz matematyczny. Ogień spotyka się z wodą.
Blake nienawidzi Amber. Amber nienawidzi Blake'a.

• New adult
  • Dysk