Niepewne serca tom 2

Okładka książki Niepewne serca tom 2 Izawa Meguru, Tohru Tagura
Okładka książki Niepewne serca tom 2
Izawa MeguruTohru Tagura Wydawnictwo: Dango Cykl: Niepewne serca (tom 2) Seria: Kolekcja Chichi Dango komiksy
komiksy
Niepewne serca (tom 2)
Kolekcja Chichi Dango
Koji Koi (こじ恋)
Dango
2021-03-12
2021-03-12
Kinga Zielińska
komedia dramat romans szkolne życie shoujo manga

Tak jak przypuszczałam po pierwszym tomie, ten był równie dobry.
Niezmiennie urocza i przesympatyczna fabuła oraz bohaterowie <3
Fajne zakończenie.
Spokojna i krótka historia, jednak jak na mój pierwszy raz z mangą – pozytywnie mnie zaskoczyła.
Polecam ^^

Tak jak przypuszczałam po pierwszym tomie, ten był równie dobry.
Niezmiennie urocza i przesympatyczna fabuła oraz bohaterowie <3
Fajne zakończenie.
Polecam ^^

1931

Fajnie się kończy, tak na spokojnie.

Fajnie się kończy, tak na spokojnie.

Kreska taka se., rysunki czasem trochę nieforemne. Historia też taka se, może gdyby dłużej się rozwijała, to byłaby ciekawsza.

Dobre zakończenie tej krótkiej historii. Na pewno przeczytam coś jeszcze tej autorki.

• Manga
  • Mangi