Zastępstwo

Cykl: Replika (tom 13)
Wydawnictwo: Da Capo
Substitute
szkoła

Amy nigdy nie miała problemów z nauczycielami, aż do dnia, gdy na zastępstwie za jej nieobecną wychowawczynię pojawia się pani Heartstorn. Nowa nauczycielka wyraźnie uwzięła się na dziewczynkę. Cała sprawa zaczyna robić się bardzo tajemnicza, tym bardziej, że nikt nie wie, co właściwie stało się z wychowawczynią Amy.

Justyna | 2014-09-08
Przeczytana: lipiec 2002

Przeczytałam tą książkę w szkole podstawowej. Byłam zachwycona i pamiętam, że nie sposób było mnie oderwać od tej serii książek. Cała seria opowiada o nastolatce o imieniu Amy, która dowiaduje się, że posiada nadprzyrodzone moce. Polecam nastolatkom :)

Akashiya Viv | 2015-10-26

Pamiętam, że jako nastolatka serię pochłonęłam błyskawicznie i ciężko było mnie od niej oderwać. Wspólnie z koleżanką wręcz ścigałyśmy się do biblioteki, by wypożyczyć te, których jeszcze nie czytałyśmy. Zdecydowanie warte polecenia.

yootsuu | 2013-09-18
Przeczytana: 2005 rok

ulubiona! czytałam z pięć razy pod rząd. ta nauczycielka była trochę przerażająca, ale historia niesamowita i wciągająca!

olicaDiablica | 2010-08-09

dzieciństwo :)

krasnylud | 2015-06-13

Yyy, czy to tu były pytania na sprawdzianie w stylu "Jakie zwierzę strącił z siebie ktośtam (odp. pająk)"? Bo jeśli tak, to czytałam, a niewiele więcej pamiętam

nienia | 2013-02-02

Hej, ludzie, która to jest częśc? ;o kompletnie jej nie kojarzę, a czytałam pierwsze 13 częsci. a podobno reszty nie przetłumaczyli.

Daria | 2011-05-20

ciekawa seria.