The Heartstopper Colouring Book

Hachette Children's Group
2020-01-09
2020-01-09
kolorowanka lgbt dodatek

Po raz kolejny muszę zacząć recenzję książki Alice Oseman w podobny sposób co poprzednio - twórczość tej autorki tak mocno do mnie trafia, że każdy kolejny jej utwór, jaki pojawia się na polskim rynku, musi trafić w moje ręce. Nie zdziwcie się, ale tak samo było właśnie z kolorowanką ze świata Heartstoppera. Powrót do dzieciństwa i to w towarzystwie ulubionych bohaterów? No proszę, przecież to przepis na świetnie spędzony czas! Więcej o tej pozycji poniżej.

Historia Nicka i Charliego podbiła serca wielu czytelników i szczerze mówiąc, nie ma się czemu dziwić. Ta historia jest po prostu jak ciepły kocyk – otula, ale daje też ogromnego wsparcia, kiedy tylko tego potrzebujemy. Kiedy więc okazało się, że wydawnictwo Jaguar wydaje kolorowankę, w której samemu można również stworzyć komiks, oszalałam ze szczęścia. Przecież to jest tak świetny pomysł dla wszystkich fanów tego cyklu, że nie mogę!

Przyznaję ze wstydem, że nie drzemie we mnie dusza artysty, a wszelkie kreatywne rzeczy są mi raczej nie po drodze - wyjątek stanowią wyklejanie obrazów z diamencików czy malowanie po numerach (tak, to szczyt mojej kreatywności, nie oceniajcie). Przekartkowanie tejże pozycji sprawiło jednak, że zatęskniłam za czasami, kiedy moja mama kupowała mi kolejne książeczki do kolorowania, w których znajdowały się często też różne zadania do wykonania. Nawet nie wiecie, jak się cieszę, że mam tę książkę u siebie i mogę powrócić do przeżywania historii Nicka i Charliego raz jeszcze, a ponadto wymyślić własny komiks.

Heartstopper. Książka pełna twoich kolorów to pozycja, która z pewnością idealnie sprawdzi się jako prezent dla każdego fana tej serii – pozwala uwolnić swoją kreatywność, zająć czymś głowę w razie potrzeby i po prostu sprawić, by czas mijał przyjemniej. Cieszę się, że ta pozycja została u nas wydana i możemy cieszyć się tak ciekawym dodatkiem do całego cyklu. Ja z pewnością w chwilach zmęczenia będę sięgać po tę pozycję, by się zrelaksować i puścić wodze swojej fantazji.

Heartstopper to tytuł, który na pewno kojarzycie. Czy to za sprawą serii komiksów, czy też serialu Netflixa o tym samym tytule. Alice Oseman oczarowała wielu czytelników na całym świecie swoją komiksową historią.

Heartstopper to historia znajomości dwóch nastolatków – Charliego i Nicka. Wydawnictwo Jaguar wydało dodatek do tej serii — książkę pełną twoich kolorów, czyli kolorowankę ze świata Heartstoppera. Myślę, że idealnie sprawdzi się ona jako prezent dla fanów tych komiksów oraz dla tych, co uwielbiają kolorować. Znajdziecie tutaj znajome sceny, którym możecie nadać kolory według własnego gustu. Oprócz tego możecie samodzielnie wypełnić puste dymki własnymi pomysłami, a także pokolorować mini komiks i odkryć zupełnie nowe ilustracje. To uroczy dodatek to tej serii.

To jest prawdziwa gratka dla fanów Heartstoppera! Dla tych młodszych i tych nie co starszych, a na pewno dla tych co uwielbiają kreatywnie spędzać czas.

Już od kilku lat widzimy popularność książek do kolorowania z bohaterami popularnych serii i uważam, że jest to świetna sprawa. W końcu możemy jeszcze mocniej i to do tego twórczo wejść w swój ulubiony świat.

Książki, kolorowanki, seriale czy jeszcze specjalne wydania książek są według mnie genialną sprawą! Nie ma co ukrywać, ale niektórzy bohaterzy zasługują na duży rozgłos pod każdą postacią. Może ktoś z boku powie, że to tylko komercyjny zysk dla wydawnictw, jednak prawdziwy fan ma jeszcze więcej możliwości by czerpać radość.

Co do samej książki to znajdziemy w niej dużo miejsca aby wyżyć się artystycznie i dać swoje kolory w tej powieści. Mamy również możliwość stworzyć swój komiks, ponieważ znajdziemy puste komiksowe dymki do wypełnienia. Są ulubione sceny z serii jak i zupełnie nowe ilustracje. Książka jest tej samej wielkości co komiksy Heartstopper, także później nie będzie trudności z umiejscowieniem jej na półce. Ja jestem zachwycona i bardzo polecam!

Książki,...

Dziś mam coś zupełnie wyjątkowego dla fanów serii "Heartstopper" Alice Oseman, 📚❤️ a także dla osób kreatywnych, które swój wolny czas lubią spędzić z kredką, flamastrem czy pędzelkiem w ręku. 🖌🎨 "Heartstopper. Książka pełna twoich kolorów" to dodatek do wydanych już wcześniej komiksów, który jest... kolorowanką❗️😃

Historię Nicka i Charliego poznałam już jakiś czas temu i bardzo przypadła mi do gustu. ❤️ Bohaterowie urzekli mnie swoimi charakterami i niesamowicie ich polubiłam, dlatego bardzo trudno było mi się z nimi rozstawać. 😔 Na szczęście ta rozłąka nie musiała trwać zbyt długo, bo, ku mojemu wielkiemu zadowoleniu, ukazała się pozycja "Heartstopper. Książka pełna twoich kolorów"❗️🤩 Jest to komiks, który możemy pomalować, jak tylko dusza zapragnie. 😊 Co więcej, w niektórych miejscach znajdują się również puste "dymki", które możemy uzupełnić dowolnym tekstem. Według mnie, to super sprawa❗️😍

W środku kolorowanki znajduje się wiele scenek z życia Nicka i Charliego. 😊 Mamy również sporo tych z udziałem ich przyjaciół, czyli bohaterów drugoplanowych. 👍 Warto wspomnieć, że książka zawiera wiele kadrów, które wcześniej nie znalazły się w komiksach "Heartstopper". Jest to prawdziwa gratka dla fanów serii❗️📚

Uważam, że pomysł wydania takiego dodatku był rewelacyjny. 👌 Wszyscy, którzy tęsknią za ulubionymi bohaterami, mogą ponownie spędzić z nimi trochę czasu, urzeczywistniając własną wizję kolorystyczną tego uroczego komiksu. 🥰 Sądzę, że ta pozycja sprawdzi się jednak nie tylko wśród fanów "Heartstoppera". Dla osób, które po prostu lubią kolorowanki, również będzie to świetna zabawa. 😃 Polecam❗️😊

Historię Nicka i Charliego poznałam już jakiś czas temu i...

Uwielbiam serię Heartstopper – komiksy i serial. Nie jestem jakąś mega fanką tych pierwszych, ale kiedy je poznałam, to po prostu przepadłam. Sama historia jest bardzo ciepła i po prostu życiowa, więc kiedy tylko pojawiają się jakieś dodatki, to z przyjemnością po nie sięgam.

Tym razem mamy…kolorowankę! Tak, dobrze czytacie! Nie dość, że możemy sami pokolorować swój komiks to w dodatku mamy też miejsca na dialogi – nic nie stoi nam na przeszkodzie, by stworzyć własną historię Nick’a i Charliego. Bardzo fajny pomysł, prawda?

„Książka Heartstopper – pełna twoich kolorów”.

Wydaje mi się, że każdy już zna Nicka i Charliego. Nawet, jeśli nie czytaliście wszystkich komiksów czy książek z udziałem chłopaków lub nie oglądaliście serialu, to z pewnością i tak kojarzycie te postaci. Tym razem dzięki Wydawnictwu Jaguar możemy cieszyć się kolorowanką przepełnioną twórczością Alice Oseman.

Co znajdziemy w środku? Nasze ukochane sceny z życia Nicka i Charliego, postaci drugoplanowe, które również skradły nam serca i mini komiks w wersji do pokolorowania. W niektórych miejscach pojawiają się puste dymki, w które możemy wpisać to, co chcemy – będzie to dobra zabawa dla osób kreatywnych i nie lada wyzwanie dla tych, co kreatywni są troszeczkę mniej.

Oczywiście moje ulubione obrazki to te z Nellie i o halloweenowej, zimowej lub #pride tematyce. Tak samo, jak w niedawno wydanym yearbooku, tak i tym razem najbardziej przypadły mi one do gustu. Są magiczne i urocze.

Kolorowanka, oczywiście zaraz obok yearbooka, jest ciekawym dodatkiem do serii i będzie świetnym czasoumilaczem dla fanów Alice Oseman, w szczególności, że nie jest to cieniutka książeczka, którą pokolorujemy w chwilę. Na blisko stu stronach znajduje się wiele rysunków, znanych nam scen z życia Nicka, Charliego i ich najbliższych. Obrazki nie są zbyt bardzo szczegółowe, więc nie zamęczą człowieka. Z drugiej strony – nie są wykonane „na odwal się”, przyciągają wzrok i sprawiają, że mamy ochotę rzucić wszystko i wziąć się za kolorowanie. Do tego strony nie są prześwitujące i nie musimy się martwić, że jakiś mazak przebije na drugą stronę. Możemy malować jak chcemy i czym chcemy. Jak dla mnie, jest to bardzo komfortowe.

Heartstopperowa kolorowanka jest wykonana bardzo porządnie (nosiłam ją w plecaku kilka dni i się nie pogięła),rysunki są przeurocze, Nick i Charlie wspaniali, a Alice Oseman nadal na topie. Mieszanka idealna.

Lubicie takie dodatki do książek? Macie w planach zaopatrzyć się w kolorowankę heartstopperową?

Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu Jaguar.

„Książka Heartstopper – pełna twoich kolorów”.

Co znajdziemy...

Heartstopper jest serią książek dla młodzieży, która jest rozchwytywana. Niedawno nakładem wydawnictwa pojawiła się książka pt.: „Heartstopper. Książka pełna twoich kolorów”. Co w niej znajdziemy? Strony do pomalowania i to nie byle jakie. Autorka zabiera nas do świata Nicka oraz Charliego, gdzie przy odrobinie fantazji będziemy stwarzać własną wersję kolorystyczną różnych scen.

Nie jest to zwykła, cieniutka książeczka, w której mamy tylko kilka stron. W niej jest ich bardzo dużo jak na tego typu pozycję, bo aż 90. To daje nam wiele godzin doskonałej zabawy w towarzystwie bohaterów znanych z serii Heartstopper.

Zdecydowaną zaletą jest to, że książkę możemy wypełniać nie tylko kredkami, ale również wieloma innymi metodami. Córka używała m.in. pasteli, flamastrów, długopisów i za każdym razem była zadowolona z efektu, jaki uzyskała (przy używaniu wysokiej jakości produktów przeznaczonych do rysowania i kolorowania).

„Heartstopper. Książka pełna twoich kolorów” to naszym zdaniem świetny prezent dla wszystkich fanów serii i z przyjemnością polecamy.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - https://anka8661.blogspot.com/2023/02/heartstopperksiazkapelnatwoichkolorowwydawnictwojaguar.html

Kocham!

Kocham!