Postępowanie administracyjne i sądowoadministracyjne

Okładka książki Postępowanie administracyjne i sądowoadministracyjne Barbara Adamiak, Janusz Borkowski
Okładka książki Postępowanie administracyjne i sądowoadministracyjne
Barbara AdamiakJanusz Borkowski Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska Seria: Seria akademicka [Wolters Kluwer SA] nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Seria akademicka [Wolters Kluwer SA]
Wolters Kluwer Polska
2019-01-01
2006-01-01
prawo administracja publikacje akademickie

Okładka książki Virtualo - test dodawania E-booka Beck 2 - produkt opublikowany Barbara Adamiak, Adamiak Dariusz, Adamek-Hyska Dorota
Virtualo - tes... Barbara Adamiak, Ad...
Okładka książki Kodeks postępowania administracyjnego. Komentarz Barbara Adamiak, Janusz Borkowski
Kodeks postępo... Barbara Adamiak, Ja...

Wybitne dzieło prof. Adamiak. Nigdy nie zapomnę tych wspaniałych chwil przy czytaniu. Mój egzemplarz posiada zeschnięte łzy na niektórych kartkach, po prostu nie mogłem się powstrzymać od płaczu przy czytaniu. Obowiązkowa lektura dla wszystkich studentów prawa na UWr.

Przewracanie każdej kolejnej strony i upływający czas zbliżający mnie do egzekucji przez profesor Adamiak sprawia, że muszę pić więcej wody bo moim oczom brakuje już łez. 10 gwiazdek za zniszczenie ambicji i zabranie godności.

Polecam serdecznie wszystkim, którzy chcieliby poprzeklinać ale są na tyle kulturalni, że potrzebują do tego powodu w postaci depresji i załamania nerwowego.

Przeczytałam tę książkę 6 razy w ciągu 3 miesięcy i za każdym chciałam płakać. Nie z powodu tego, że jest źle napisana, co to to nie. Książka ta jest bardzo dobra, co zważywszy na temat nie mogło być w mojej ocenie łatwe do osiągnięcia. Jednakże Pani Profesor Adamiak się to udało ... wiem, że nie jest ona jedynym autorem, ale w mojej głowie na zawsze pozostanie ta książka książką "Pani Basi".

Jej język może i jest niekiedy stricte prawniczy, ale poza tym nie jest ona ciężka do zrozumienia ... chociaż wkucie jej na pamięć to już inna bajka. Sam temat jest jednak wytłumaczony bardzo starannie. Po przeczytaniu wiesz, że żadna rzecz nie została w niej pominięta.

Fakt, dopiero teraz, gdy zdałam egzamin z KPA u prof. Adamiak jestem w stanie docenić tą pozycję. Jeszcze 2 tygodnie temu dostawałam przez nią depresji i chciałam podpalić, lecz teraz mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że każdy kto chce (a tym bardziej każdy, kto jest zmuszony) zrozumieć postępowania: administracyjne, sądowoadministracyjne i egzekucyjne, powinien sięgnąć właśnie po tę książkę ... a jej "pokonanie" daje niesamowitą satysfakcję.

Niezapomniana lektura, po której świat już nie jest taki sam. Płakałem odwracając ostatnie strony, zżyłem się z wszystkimi instytucjami i będzie mi bardzo ciężko o nich zapomnieć. Oby więcej takich tytułów. Arcydzieło.

Wydanie 2014. Całkiem jasno i zgrabnie napisany podręcznik legendarnej Autorki.

Wydanie 2014. Całkiem jasno i zgrabnie napisany podręcznik legendarnej Autorki.

Hehe po prostu muszę dodać tę biblię studentów prawa Uniwersytetu Wrocławskiego do książek, które hmmm nie, nie przeczytałem, raczej zjadłem w trzy dni na blaszkę.

Z perspektywy czasu oceniam ją za jeden z lepiej (naprawdę!) napisanych podręczników z Prawa. Wiem, ze narażam się aktualnym studentom i wielu moim znajomym:D

Bardzo dobry podręcznik.

Bardzo dobry podręcznik.

Co prawda, posiadam nowsze wydanie, które zawiera też postępowanie egzekucyjne, ale i tak to najbardziej pasjonujący podręcznik świata, wprost nie można się od niego oderwać ;)

Nienawidzę tej książki :]

Nienawidzę tej książki :]

Potężna, legendarna pozycja. Postrach studentów.

Potężna, legendarna pozycja. Postrach studentów.

• Studia
  • Przeczytane 2012
  • 🎀Home library🎀
  • Studia
  • Lektury - szkoła / uczelnia

Dodaj cytat z książki Postępowanie administracyjne i sądowoadministracyjne