Postępowanie administracyjne i sądowoadministracyjne

Wydawnictwo: LexisNexis
biznes, finanse

Prezentowana publikacja Postępowanie administracyjne i sądowoadministracyjne zachowuje ciągłość podstawowych założeń z wielokrotnie wznawianym od 1992 r. (osiem wydań) podręcznikiem tych samych autorów: Polskie postępowanie administracyjne i sądowoadministracyjne. zmiany stanu prawnego wynikające z: licznych nowelizacji Kodeksu postępowania administracyjnego, Ordynacji podatkowej, przepisów o egze

Pinkiman | 2015-12-07

Niezapomniana lektura, po której świat już nie jest taki sam. Płakałem odwracając ostatnie strony, zżyłem się z wszystkimi instytucjami i będzie mi bardzo ciężko o nich zapomnieć. Oby więcej takich tytułów. Arcydzieło.

Chatte | 2013-06-24

Nienawidzę tej książki :]

Jagvet | 2013-11-18
Przeczytana: 12 lutego 2008

Hehe po prostu muszę dodać tę biblię studentów prawa Uniwersytetu Wrocławskiego do książek, które hmmm nie, nie przeczytałem, raczej zjadłem w trzy dni na blaszkę.

Z perspektywy czasu oceniam ją za jeden z lepiej (naprawdę!) napisanych podręczników z Prawa. Wiem, ze narażam się aktualnym studentom i wielu moim znajomym:D

Klaudia | 2013-04-04
Na półkach: Przeczytane, Studia

Co prawda, posiadam nowsze wydanie, które zawiera też postępowanie egzekucyjne, ale i tak to najbardziej pasjonujący podręcznik świata, wprost nie można się od niego oderwać ;)

Marcin | 2015-02-08
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 05 lutego 2015

Wydanie 2014. Całkiem jasno i zgrabnie napisany podręcznik legendarnej Autorki.

Trish_P | 2017-02-18

Przeczytałam tę książkę 6 razy w ciągu 3 miesięcy i za każdym chciałam płakać. Nie z powodu tego, że jest źle napisana, co to to nie. Książka ta jest bardzo dobra, co zważywszy na temat nie mogło być w mojej ocenie łatwe do osiągnięcia. Jednakże Pani Profesor Adamiak się to udało ... wiem, że nie jest ona jedynym autorem, ale w mojej głowie na zawsze pozostanie ta książka książką "Pani Basi".

Jej język może i jest niekiedy stricte prawniczy, ale poza tym nie jest ona ciężka do zrozumienia ... chociaż wkucie jej na pamięć to już inna bajka. Sam temat jest jednak wytłumaczony bardzo starannie. Po przeczytaniu wiesz, że żadna rzecz nie została w niej pominięta.

Fakt, dopiero teraz, gdy zdałam egzamin z KPA u prof. Adamiak jestem w stanie docenić tą pozycję. Jeszcze 2 tygodnie temu dostawałam przez nią depresji i chciałam podpalić, lecz teraz mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że każdy kto chce (a tym bardziej każdy, kto jest zmuszony) zrozumieć postępowania: administracyjne,...

Anusia | 2011-04-14

Jak na podręcznik całkiem nieźle napisane

Bardzo dobry podręcznik.

Adrian | 2017-04-03