Postępowanie administracyjne i sądowoadministracyjne

Wydawnictwo: LexisNexis
biznes, finanse

Prezentowana publikacja Postępowanie administracyjne i sądowoadministracyjne zachowuje ciągłość podstawowych założeń z wielokrotnie wznawianym od 1992 r. (osiem wydań) podręcznikiem tych samych autorów: Polskie postępowanie administracyjne i sądowoadministracyjne. zmiany stanu prawnego wynikające z: licznych nowelizacji Kodeksu postępowania administracyjnego, Ordynacji podatkowej, przepisów o egze

Pinkiman | 2015-12-07

Niezapomniana lektura, po której świat już nie jest taki sam. Płakałem odwracając ostatnie strony, zżyłem się z wszystkimi instytucjami i będzie mi bardzo ciężko o nich zapomnieć. Oby więcej takich tytułów. Arcydzieło.

Chatte | 2013-06-24

Nienawidzę tej książki :]

Jagvet | 2013-11-18
Przeczytana: 12 lutego 2008

Hehe po prostu muszę dodać tę biblię studentów prawa Uniwersytetu Wrocławskiego do książek, które hmmm nie, nie przeczytałem, raczej zjadłem w trzy dni na blaszkę.

Z perspektywy czasu oceniam ją za jeden z lepiej (naprawdę!) napisanych podręczników z Prawa. Wiem, ze narażam się aktualnym studentom i wielu moim znajomym:D

Klaudia | 2013-04-04
Na półkach: Przeczytane, Studia

Co prawda, posiadam nowsze wydanie, które zawiera też postępowanie egzekucyjne, ale i tak to najbardziej pasjonujący podręcznik świata, wprost nie można się od niego oderwać ;)

Marcin | 2015-02-08
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 05 lutego 2015

Wydanie 2014. Całkiem jasno i zgrabnie napisany podręcznik legendarnej Autorki.

Anusia | 2011-04-14

Jak na podręcznik całkiem nieźle napisane

Bardzo dobry podręcznik.

Tomek | 2016-11-07