Lepszy Pracodawca

Okładka książki Lepszy Pracodawca Zyta Machnicka
Okładka książki Lepszy Pracodawca
Zyta Machnicka Wydawnictwo: Helion, Onepress biznes, finanse
biznes, finanse
Lepszy pracodawca. Jak autentyczny employer branding zmienia biznes, rynek pracy i ludzi.
Helion, Onepress
2020-01-01
2020-01-01
employer branding EB EBMasters marketing komunikacja rekrutacja human resources biznes manager zarządzanie marka pracodawcy wizerunek

Świetna książka, must-have każdego EBowca, HRowca, marketingowca, w sumie każdego pracodawcy 😀 Inspirujące przykłady, ciekawa treść, wiedza przekazana w sposób prosty i przyjazny czytelnikowi. Dzięki niej odświeżyłam reklamy: Kierowcy tira -Adar, teledysk Ery Tapicera, starą reklamę marki Intel czy odkurzacza Zelmer Jupiter. Tym razem ujrzałam w nich drugie - EBowe - dno. Książka trafi również do zupełnego laika! Czekam na kolejną, w której zostanie przedstawiona rzeczywistość BANI. I jak miło - autorka też pochodzi z Legnicy😉

Super, że powstała kolejna książka mówiąca o Employer Brandingu i wyjaśniająca czym on właściwie jest. Autorka zbiera przykłady z rynku polskiego ciekawych aktywności pracodawców, działań, kampanii, opisuje własne przemyślenia. Dobra powtórka dla osób „będących w branży”, a dla osób rozpoczynających przygodę z #EB 👉🏻 intro do tematu 🙃

"Wszystko zaczyna sie od Ciebie" - tak autorka podkresla wage codziennych dzialan dzialu HR i jego kontaktu z kandydatem i pracownikiem. Dziekuje Zyto za zebranie w jednej ksiazce Twoich wnioskow z 14letniej pracy nt. candidate experience, synergii marek, budowaniu strategii EB.

Zyta Machnicka to uosobienie EB w Polsce. To dzięki niej wielu pracodawców poprzez swoje działy HR polepszyły się dla swoich pracowników. Książka zawiera wiele przykładów, pozwala zrozumieć również osobom niezwiązanym z branża podstawowe działanie EB. Czekam na kontynuację, szczególnie że Książka powstała przed pandemią, a ostatni rok wywrócił do góry nogami wiele mechanizmów w firmach jak i na rynku rekrutacyjnym.

Książka "Lepszy pracodawca" to wszystko co musisz wiedzieć, aby jeszcze dziś lepiej rekrutować kandydatów, utrzymać i zaangażować swoich pracowników oraz budować poczucie przynależności i dumę z Waszego miejsca pracy

Bardzo dobra książka. Krótka, merytoryczna, konkretna. Dla osób z HR stanowi idealne uporządkowanie wiedzy o EB, dla osob spoza HR nakreśla, czym jest EB i dlaczego warto podjąć się tego typu działań. Zdecydowanie polecam! Oby więcej takich książek na naszym polskim rynku czytelniczym :)

Bardzo ciekawa i potrzebna na rynku książka z zakresu employer brandingu/marki pracodawcy. Skierowana do biznesu a nie tylko do HR. Ciekawe przykłady z rynku, dużo inspiracji i konkretnych pomysłów na działanie. Lekko napisana, szybko się ją czyta - bardzo polecam.

Świetnie przedstawione zagadnienia z zakresu EB.
Bardzo przejrzyście i od samych podstaw.

Świetnie przedstawione zagadnienia z zakresu EB.
Bardzo przejrzyście i od samych podstaw.

Książka Zyty jest świetną lekturą dla ludzi zainteresowanych tematyką rekrutacji i wizerunku pracodawcy. Powinni po nią sięgnąć również członkowie zarządów organizacji, żeby zobaczyć, że synergia marek może dać rzeczywisty zysk w biznesie.

• Chcę kupić
  • Poczekalnia, by zakupić