Lepszy Pracodawca

Okładka książki Lepszy Pracodawca Zyta Machnicka
Okładka książki Lepszy Pracodawca
Zyta Machnicka Wydawnictwo: Helion, Onepress biznes, finanse
biznes, finanse
Lepszy pracodawca. Jak autentyczny employer branding zmienia biznes, rynek pracy i ludzi.
Helion, Onepress
2020-01-01
2020-01-01
employer branding EB EBMasters marketing komunikacja rekrutacja human resources biznes manager zarządzanie marka pracodawcy wizerunek

Okładka książki Lider wystarczająco dobry. 12 lekcji autentycznego przywództwa na czasy niepewności Sebastian Drzewiecki, Piotr Prokopowicz
Lider wystarcz... Sebastian Drzewieck...
Okładka książki Bitcoin i Blockchain. Narodziny kryptowalut. Mateusz Lubiński, Mateusz Wiatr
Bitcoin i Bloc... Mateusz Lubiński, M...
Okładka książki Dziewięć kłamstw o pracy. Niekonwencjonalny poradnik dla krytycznie myślącego lidera Marcus Buckingham, Ashley Goodall
Dziewięć kłams... Marcus Buckingham, ...

Świetna książka, must-have każdego EBowca, HRowca, marketingowca, w sumie każdego pracodawcy 😀 Inspirujące przykłady, ciekawa treść, wiedza przekazana w sposób prosty i przyjazny czytelnikowi. Dzięki niej odświeżyłam reklamy: Kierowcy tira -Adar, teledysk Ery Tapicera, starą reklamę marki Intel czy odkurzacza Zelmer Jupiter. Tym razem ujrzałam w nich drugie - EBowe - dno. Książka trafi również do zupełnego laika! Czekam na kolejną, w której zostanie przedstawiona rzeczywistość BANI. I jak miło - autorka też pochodzi z Legnicy😉

Super, że powstała kolejna książka mówiąca o Employer Brandingu i wyjaśniająca czym on właściwie jest. Autorka zbiera przykłady z rynku polskiego ciekawych aktywności pracodawców, działań, kampanii, opisuje własne przemyślenia. Dobra powtórka dla osób „będących w branży”, a dla osób rozpoczynających przygodę z #EB 👉🏻 intro do tematu 🙃

"Wszystko zaczyna sie od Ciebie" - tak autorka podkresla wage codziennych dzialan dzialu HR i jego kontaktu z kandydatem i pracownikiem. Dziekuje Zyto za zebranie w jednej ksiazce Twoich wnioskow z 14letniej pracy nt. candidate experience, synergii marek, budowaniu strategii EB.

Zyta Machnicka to uosobienie EB w Polsce. To dzięki niej wielu pracodawców poprzez swoje działy HR polepszyły się dla swoich pracowników. Książka zawiera wiele przykładów, pozwala zrozumieć również osobom niezwiązanym z branża podstawowe działanie EB. Czekam na kontynuację, szczególnie że Książka powstała przed pandemią, a ostatni rok wywrócił do góry nogami wiele mechanizmów w firmach jak i na rynku rekrutacyjnym.

Książka "Lepszy pracodawca" to wszystko co musisz wiedzieć, aby jeszcze dziś lepiej rekrutować kandydatów, utrzymać i zaangażować swoich pracowników oraz budować poczucie przynależności i dumę z Waszego miejsca pracy

Bardzo dobra książka. Krótka, merytoryczna, konkretna. Dla osób z HR stanowi idealne uporządkowanie wiedzy o EB, dla osob spoza HR nakreśla, czym jest EB i dlaczego warto podjąć się tego typu działań. Zdecydowanie polecam! Oby więcej takich książek na naszym polskim rynku czytelniczym :)

Bardzo ciekawa i potrzebna na rynku książka z zakresu employer brandingu/marki pracodawcy. Skierowana do biznesu a nie tylko do HR. Ciekawe przykłady z rynku, dużo inspiracji i konkretnych pomysłów na działanie. Lekko napisana, szybko się ją czyta - bardzo polecam.

Świetnie przedstawione zagadnienia z zakresu EB.
Bardzo przejrzyście i od samych podstaw.

Świetnie przedstawione zagadnienia z zakresu EB.
Bardzo przejrzyście i od samych podstaw.

Książka Zyty jest świetną lekturą dla ludzi zainteresowanych tematyką rekrutacji i wizerunku pracodawcy. Powinni po nią sięgnąć również członkowie zarządów organizacji, żeby zobaczyć, że synergia marek może dać rzeczywisty zysk w biznesie.

• Chcę kupić
  • Poczekalnia, by zakupić