Intermittent fasting 16/8

zdrowie, medycyna
Self Publishing
2020-03-02
2020-03-02
odżywianie styl życia post okresowy intermittent fasting

Lektura obowiązkowa dla każdego, kto chce zmienić styl życia i nareszcie cieszyć się zdrowiem. Polecam każdemu, niezależnie od wieku, wagi ciała, miejsca zamieszkania, wykonywanego zawodu. Wystarczy chcieć. U mnie trochę to trwało, zanim się zdecydowałam, ale nie żałuję. Minus 12 kilo to nie w kij dmuchał!

Alleluja i do przodu! ;-)))

Alleluja i do przodu! ;-)))

Dorota Perkins głownie zajmuje się pomaganiem dzieciom w radzeniu sobie z lękiem. Jej psychologiczne przygotowanie pomogło jej w napisaniu pierwszego polskiego poradnika o poście przerywanym.

Rozmowa z autorką w podkaście:

Rozmowa z autorką w podkaście:

Pokaż mimo tovideo - opinia

Swietna ksiazka, w bardzo zrozumialy sposob tlumaczy mechanizmy IF. Szczegolowa, ale nie zanudza. Podaje konkrety poparte badaniami. Zacheca do sprobowania postu przerywanego ale w sposob nienachalny i dyskretny. Goraco polecam!

Książkę czyta się jednym tchem. Bardzo dobrze zaplanowana. Merytoryka, trochę historii, przepisy i wspaniałe przemiany które dają dużą motywację do działania. Polecam z czystym sumieniem.

Fajna pozycja, warta przeczytania. Dowiedziałam się sporo nowych rzeczy, niektóre mnie zaskoczyły. Również historie i zdjęcia osób, które osiągnęły sukces stosując post zostały przedstawione w interesujący sposób. Myślę, że to jest bardzo motywujące dla mnie.

Bardzo dobre źródło wiedzy zarówno dla osób które już stosują Intermittent Fasting jak i dla tych którzy chcą rozpocząć ten styl odżywiania. Jedna z lepszych książek, które przeczytałem na ten temat. Dużo bibliografii co akurat mi się podoba. Polecam!

Książkę przeczytałam jednym tchem. Bardzo interesująca pozycja, dużo informacji dotyczących nie tylko co to jest i jak przeprowadzić intermittent fasting ale też informacje na temat np: gospodarki hormonalnej lub też jak obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne etc. Nareszcie też ktoś napisał o autofagii, której temat bardzo mnie ciekawi, a niewiele wcześniej rozumiałam na ten temat. Zaskoczyło mnie, że autorka przedstawiła aspekty takie jak np techniki uważności czy jak wytyczyć sobie cele w odniesieniu do postu i odchudzania. Książka bardzo motywująca, szczególnie zamieszczone w niej historie osób i zdjęcia przed i po. Definitywnie warta przeczytania!

Bardzo dobrze napisana ksiazka. Ogrom wiedzy podparty badaniami, mile dla oka rysunki, skomplikowane procesy wytlumaczone w prosty sposob. Dodatkowo sa porady, historie z zycia wziete. Ksiazke czyta sie szybko i przyjemnie. Polecam absolutnie wszystkim.

Świetna pozycja. Jeżeli ktoś szuka skondensowanych informacji na temat postów przerywanych to ta książka jest strzałem w 10-tke. Jestem na IF od dawna, ale znalazłam sporo nowych i ciekawych informacji. Szczerze polecam

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Przeczytana za jednym zamachem, bardzo "łopatologicznie" po ludzku przedstawione procesy zachodzące w organizmie, łatwo się czyta. Dla osób chcących dowiedzieć się więcej o IF w prosty sposób polecam

• Wyzwanie na czytanie 2020 - 52 książki
  • Zdrowie