Czy leci z nami królik czyli podróże pewnej rodziny

Okładka książki Czy leci z nami królik czyli podróże pewnej rodziny Liliana Poszumska
Okładka książki Czy leci z nami królik czyli podróże pewnej rodziny
Liliana Poszumska Wydawnictwo: Todo La Mancha literatura podróżnicza
literatura podróżnicza
Todo La Mancha
2020-01-01
2020-01-01
podróże z dziećmi podróżowanie z dziećmi kanada stany zjednoczone japonia malta alaska floryda poradnik podróżniczy dla rodzin z dziećmi dziecko w podróży

Okładka książki Alaska Kamperem. Praktyczny przewodnik Liliana Poszumska, Arkadiusz Wójcik
Alaska Kampere... Liliana Poszumska, ...

W tym reportażu do grona podróżników dołącza córeczka małżeństwa. Tym razem wszystkie wyjazdy musiały zostać inaczej rozplanowane i przygotowane. Wiele rzeczy się komplikuje i plany trzeba często zmieniać. Nie raz trzeba było szukać zaginionego królika i znosić pomysły małej dziewczynki. Te wspomnienia dla rodziny będą wspaniałymi historiami, które można opowiadać przy rodzinnych obiadach i wspominać przeglądając albumy.

Kolejna książka z wspaniałymi historiami i przepięknymi zdjęciami. Tym razem rodzina postanowiła zwiedzić północną Amerykę, Nową Zelandię, Maltę czy nawet Japonię. Następne miejsca, które mają wspaniałą historię i miejsca, które cieszą ludzkie oko. Zakochacie się w tych zdjęciach!

Ten reportaż jest o tyle wyjątkowy, ponieważ pokazuje że dziecko wcale nie musi nikogo ograniczać. Wystarczy przystosować plany pod ewentualne kłopoty i wcale nie trzeba rezygnować z marzeń i właśnie w tej książce macie na to żywy dowód.

Reportaż czyta się naprawdę szybko i przyjemnie. Z wielką ciekawością zapoznawałam się z kolejnymi miejscami i zakochiwałam i tym co natura potrafiła stworzyć.

Ta książka jest troszkę inaczej opisana niż poprzednia. W podróżach pewnego małżeństwa tekst był pisany w języku polskim i hiszpańskim, tym razem jest pisana tylko po polsku. Do tego jest też trochę mniejsza i ma okładkę zintegrowaną i jest bardzo elastyczna.

Podsumowując, podróże pewnej rodziny to kolejna dawka cudownych historii, zdjęć i wspomnień. Teraz w czasach epidemii naprawdę przyjemnie uciec w dalekie kraje i nie przejmować się przez chwilę co dzieje się za oknem. Dlatego ja Wam serdecznie tę jak i poprzednią książkę polecam! Reportaż warty Waszej uwagi i choć sama nie czytam zbyt wielu reportaży i nie mam wielkiego porównania, to jak na początek z tym gatunkiem, to jest naprawdę dobra.

"Czy leci z nami królik"? to pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników podróżowania i odkrywania tego, co nietuzinkowe, niebanalne i nieoczywiste. Wypełniony przepięknymi zdjęciami pamiętnik Autorów z ich rodzinnych podróży pozwala ne tylko zwiedzić odległe, a przy okazji jakże fascynujące, miejsca, ale również rozsmakować się nimi i nabrać apetytu na natychmiastowe złapanie plecaka samemu i doświadczeniu wszystkiego na własnej skórze. Cudna lektura!

Pięknie wydany poradnik o podróżowaniu z dzieckiem połączony z opowieściami z podróży. Cudowne zdjęcia. Dużo praktycznych porad. Pozycja obowiązkowa dla chcących podróżować rodzinnie.

• Podróżnicze
  • Przeczytane 2020
  • Przeczytane w 2020 r.

Dodaj cytat z książki Czy leci z nami królik czyli podróże pewnej rodziny