Niemiecki. GRAmatyka

Okładka książki Niemiecki. GRAmatyka Anita Heigelmann-Siemieńska
Okładka książki Niemiecki. GRAmatyka
Anita Heigelmann-Siemieńska Wydawnictwo: Edgard interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Edgard
2020-02-03
2020-02-03
niemiecki gramatyka język niemiecki nauka języka język obcy

Książkę przeczytałem w celu odświeżenia języka niemieckiego, którego wcześniej uczyłem się w szkole. Świetna pozycja! Mogę z czystym sumieniem polecić dla osób, które miały już wcześniej chociażby niewielką styczność z językiem niemieckim. Mnóstwo ciekawych faktów na temat Niemiec, gramatyka wytłumaczona w prosty i przejrzysty sposób oraz interesujące słownictwo. Zawiera kolorową grafikę i system motywacyjny, który znacząco ułatwia naukę. GRAmatyka to zdecydowanie jedna z książek, dzięki której kurs języka niemieckiego stanie się przyjemnością :)

Super książka dla każdego, kto chce podszlifować swoją gramatykę! Wiele alternatywnych rozwiązań, quizów, zagadek i gier , które zapewniają super rozrywkę poza książką!

Gramatyka języka niemieckiego nie jest taka łatwa jakby się to wydawało. Ale ten podręcznik na tyle mnie wciągnął, że niemiecka gramatyka mi łatwiej

• Moja biblioteczka
  • JEZYKI OBCE