Wielka księga proroctw

Okładka książki Wielka księga proroctw Piero Mantero
Okładka książki Wielka księga proroctw
Piero Mantero Wydawnictwo: Wydawnictwo AA religia
religia
Wydawnictwo AA
2019-01-01
2019-01-01
mistycy wiara objawienia proroctwa

Jakże zwodniczy jest ten film i cała ta książka, dla ludzi małej wiedzy, wiary i miłosci do blizniego. Nie słuchajcie fałszywych proroków, albowiem macie własny umysł by odróżnić dobro od zła, wystarczy chcieć dostrzec prawde i dobro, albowiem czlowiek stał sie leniwy i mysli wylącznie o sobie i rodzinie, zamiast o calej ludzkości jako jedności.
Nie czytajcie takich ksiażek, one są złe, zamiast tego otwórzcie swoje serca i umysły. Internet to nienajlepsze miejsce na poszukiwanie Boga.
To co w tej chwili wydaje wam sie dobre, jutro może okazac się bardzo złe. Ten film zapowiada kary od Boga dla nas ludzi, niektórych ludzi nic niewinnych i mało wiedzących o Bogu jednostek. Naprzykład plemiona Afrykańskie, które też są stworzeniami Bożymi, które odcieły się od świata i żyja w naturze nic nie wiedząc o kimś takim jak Bóg, czy religia. Według tego filmu tacy ludzie sa skazani na grzech i kare od Boga. Zacznijcie kochać bliznich, wczujcie sie w ich sytuacje i wybaczcie im wszelkie zło pochodzące od nich samych, jakby były to też wasze winy, albowiem my wszyscy jesteśmy jednością wraz z Bogiem, a Bóg kocha nas wszystkich bez względu na nasze przewinienia. Kościół i wielu duchownych to reprezentanci szatana. Od zarania dziejów to własnie Kler i kościół odgradza nas od Boga, oraz chamuje nasz rozwój duchowy, który przez zastraszenie ludności karami od Boga manipulował całym społeczeństwem, by wywołać strach i posłuszeństwo oraz zyskać władzę nad ludzmi i rządami państwa, otrzymując w tym akcie korzyści materialne. Ludnoość ze strachu przed karą Boską nie potrafiła wykształcic w sobie cech samodzielnego rozumnego pojmowania Boga i własciwego postępowania wobec blizniego. Księża są to same diabły napełnieni złem, egoistyczni, samolubni kłamcy, którzy szerzą zło za pomoca praw religijnych w celu zastraszenia i zniewolenia ludzkości. Są to fałszywi prorocy, którzy nad nami panują i zarządzają od samego początku powstania ludzkości, do takiego stopnia, że nigdy żaden człowiek nie potrafił postawić się żadnemu papieżowi i żądać np. zeby ujawnił wiele skrywanych prawd odkrytych w historii świata, które są skrywane w bibliotekach watykanu i które niosą dla ludzkości całą prawdę, o tym jak żyć, kim jesteśmy i jaką drogę obrać by nie tylko jednostce, ale wszystkim ludziom na ziemi było dobrze. Tego się nie dowiemy z tego filmu, ani z żadnej księgi, bo to oznacza równość wszystkich ludzi na calym świecie. Wstydzcie się wszyscy Ci, którzy nie jesteście w stanie myślec na korzyść swojego bliżniego, którego każdego dnia zastraszecie, obiecując jedynie kary od Boga, albowiem jesteście wtedy prawdziwymi grzesznikami. Bycie dobrym nauczycielem, to znaczy kochac swojego blizniego jak siebie samego.

Nie czytajcie takich...

Warto przeczytać, by być gotowym na nadchodzące wydarzenia.

Warto przeczytać, by być gotowym na nadchodzące wydarzenia.

• Wiara
  • Religia

Dodaj cytat z książki Wielka księga proroctw