Gdzie jest Elmer? WYSZUKIWANKA

Okładka książki Gdzie jest Elmer? WYSZUKIWANKA David McKee
Okładka książki Gdzie jest Elmer? WYSZUKIWANKA
David McKee Wydawnictwo: Papilon Cykl: Elmer (tom 23) Seria: Elmer interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
24 str. 24 min.
24 min.
Beata Horosiewicz
Elmer

Okładka książki Czyj to domek? Agnieszka Starok, Vincent Van Gogh
Czyj to domek? Agnieszka Starok, V...
Okładka książki Pion i poziom Łukasz Golędzinowski, Bartosz Sztybor
Pion i poziom Łukasz Golędzinowsk...
Okładka książki Dziwaki Kacper Dudek, Maria Szajer
Dziwaki Kacper Dudek, Maria...

Czy znacie Elmera - bohatera serii stworzonej przez Davida McKee?
Elmer to wyjątkowy słoń, który często przejmuje inicjatywę, motywuje do działania, chętnie doradza wszystkim, którzy przychodzą do niego po pomoc. Bardzo wyróżnia się na tle innych przedstawicieli swojego gatunku – zamiast szarej skóry ma kolorową kratkę.

Co znajdziemy na kartach wyszukiwanki? Po pierwsze najrozmaitsze szczegóły do wyszukania, zadania do wykonania i mnóstwo detali do odkrycia. Na pięknych, całostronnych ilustracjach poznajemy Elmera, jego przyjaciół, a w tym najróżniejsze zwierzęta i ich kolorowy świat.

Wyszukiwanki lubimy najbardziej za to, że można w nich szukać szczegółów bez końca, wracając do nich i odnajdując kolejne ukryte elementy. Mali czytelniczy w ten sposób trenują spostrzegawczość i umiejętność skupienia, a także ćwiczą liczenie oraz poznają nowe wyrazy.

Jeśli Wasze pociechy jeszcze nie miały okazji poznać tego wyjątkowego słonia to zachęca Was ogromnie. Ten dowcipny i cierpliwy słoń o naturze badacza zachęci najmłodszych do "sprawdzania, szukania i zdobycia wiedzy" w wielu różnych dziedzinach. A z racji tego, że w 2019 roku Elmer obchodzil 30 urodziny to jest z czego wybierać.

Umiejętności społeczne, pozycja w grupie i poczucie humoru – za to między innymi dzieci na całym świecie kochają Elmera i my też należymy do tej grupy. Polecam!

Czy znacie Elmera - bohatera serii stworzonej przez Davida McKee?

Co znajdziemy na kartach wyszukiwanki? Po pierwsze...

Bardzo fajna książka na spostrzegawczość i liczenie.

Bardzo fajna książka na spostrzegawczość i liczenie.

• Przedszkole
  • Dla szkrabów