Metoda tęczówki

OGNIGO Jacek Kłosiński
planowanie organizacja produktywność zarządzenie czasem cele
poradniki
planowanie organizacja produktywność zarządzenie czasem cele

Autor kompleksowo podchodzi do tematu produktywności/realizacji celów.

Pozycja, która może zachęcić do dalszej lektury i własnych poszukiwań. A najpewniej po przeczytaniu jej samej będzie można do niej wracać już po konkretne techniki czy metody.

Poza tym książka jest bardzo ładnie wydana - przyjemnie się ją czytało.

Uważam, że jest to wartościowa książką.
Dodatkowo, forma przedstawienia treści jest bardzo przyjemna w odbiorze :)

Niesamowicie wartościowa książka z innowacyjnym podejściem do strategii organizacji siebie w czasie. Autor nie wpędza nas w z góry narzucony model pracy, a wspólnie opracowujemy swój własny! - Książka do polecenia :)

Polecam książkę wszystkim, którzy interesują się produktywnością i efektywnością. Napisana zrozumiale i prosto.

Niesamowite podejście do czytelnika.

Wszystkie narzędzia i metody są przedstawione w sposób jasny i zrozumiały. W zasadzie od razu można wprowadzić i przetestować konkretne elementy w wybranych przez siebie obszarach.

Polecam wszystkim osobom, które chcą wskoczyć na wyższy poziom produktywności.

prawdopodobnie najlepsza książka o produktywności jaka powstała. ultra polecam

Jako że temat sztuki połączenia w życiu realizacji ambitnych planów, zachowując przy tym dużą dozę równowagi i luzu, od zawsze bardzo mnie interesował, natrafiłam więc na kolejny poradnik dotyczący produktywności i zarządzania czasem. Spodziewałam się tego, co dotychczas – kolejne zasady, których należy przestrzegać, by działać bardziej produktywnie. Ku mojemu zaskoczeniu...

• Chcę w prezencie
  • Do kupienia
  • 2019
  • Kolejka
  • Rozwój
  • Psychologia

Dodaj cytat z książki Metoda tęczówki