Gadające sznurowadło

Wydawnictwo: Skrzat
978-83-7437-055-4
dla dzieci
espeja

Damianek ma siostrę bliźniaczkę oraz Parmezana, który wygląda i zachowuje się jak pies, więc chyba jest psem, no i głowę pełną czarcich pomysłów, które często kończą się... No właśnie - przeczytaj i uważaj, by nie pęknąć ze śmiechu! Nowy, pełen szalonego humoru cykl opowieści o niesamowitych przypadkach małego urwisa Damianka. W tej odsłonie Damianek zabiera starszemu bratu sznurowadło, które...

W tej odsłonie Damianek zabiera starszemu bratu sznurowadło, które okazuje się przyczyną wielu zaskakujących wydarzeń.

AktualnieCzytam | 2016-02-09
Irmina | 2014-08-19