8 (2 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
komiksy
angielski

Recent events have thrown Alexandria into turmoil, and now Rick, Dwight, Eugene and Negan all have something to prove.

Collects THE WALKING DEAD #169-174.

źródło opisu: https://www.amazon.com/Walking-Dead-29-Lines-Cross...(?)

źródło okładki: https://www.amazon.com/Walking-Dead-29-Lines-Cross...»

QUEENfan | 2018-12-11

Księżniczka, bardzo fajna postać, mam nadzieje że zostanie także wprowadzona w przyszłości do serialu.

Kubencjusz_Ziegler | 2018-12-03
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Komiks
Przeczytana: 03 grudnia 2018

Seria The Walking Dead zaliczyła z tym tomem odbicie się od dna.
Autorzy jakoś dali radę podnieść ten tonący okręt żywych trupów. Oczywiście nie brakuje dłużyzn, ale przyjemnie się przez nie przechodzi. Fabuła jest rozbita na trzy główne wątki i co stronę, lub dwie przeskakujemy od jednych bohaterów do kolejnych. Daje to poczucie dynamiki.
Zauważyłem jednak, że zdążyłem zapomnieć imiona niektórych bohaterów, ba, zapomniałem nawet całych postaci. Myślałem, na przykład, że jeden z nich zginął dawno temu, a tu nagle pojawia się cały i żywy.
Pojawia się też całkowicie nowa, prawdopodbnie główna bohaterka, która wprowadza w przygodę powiew świeżego powietrza. Z chęcia poobserwuję jej rozwój w serii.
Ciekawi mnie jak długo to odbijanie od dna będzie trwało. I jak ogólnie długo The Walking Dead będzie jeszcze przedłużane. Czuję w kościach, że seria zbliża się wielkimi krokami do końca, ale przecież nie zabija się kury znoszącej złota jaja.