Dyskusje o książce Robin. Biografia Robina Williamsa

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
Tak, zapowiedzieli wznowienia trylogii Przezornych, Żywostatków i Bastarda i Błazna, a w 2025 (przynajmniej zaczną) The Rain Wild Chronicles. Ciekawe czy będą miały nową, jednolitą szatę graficzną, jak jest w amerykańskiej wersji.
20 tyg. temu
Wyzwanie czytelnicze lubimyczytać.pl 2019
Rok 2019 był dla mnie dobrym czytelniczym rokiem. W ramach wyzwania przeczytałam 24 książki. Wyzwanie zakończone sukcesem! Dzięki niemu przeczytałam książki, po które raczej bym nie sięgnęła nie chcąc zmieniać swoich czytelniczych przyzwyczajeń. Okazało się, że czasem warto zmienić upodobania :) Mam nadzieję, że wyzwanie 2020 pozwoli mi odkryć jeszcze więcej ciekawych...
4 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (MARZEC 2019)
Sprzedam  Amerykańscy bogowie Amerykańscy bogowie  Sąd Wojenny Sąd Wojenny  Koniec świata w Breslau Koniec świata w Breslau  Żółte ptaki
Czytamy w weekend
Zamiast skończyć czytać pozostałe książki - zaczęłam nową, aco hehe:  Pokój Pokój
5 lata temu
Podziel się refleksją - wygraj książkę „Robin. Biografia Robina Williamsa".
Dziękuję😊 Moja pierwsza wygrana na LubimyCzytać😊 piękny koniec tygodnia
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Styczeń 2019)
 Idiota  Beria. Prawa ręka Stalina  Samobójstwo Europy. Wielka wojna 1914-1918  Made in Poland  Dziennik powstańca  Siedmiu wspaniałych  Czterdzieści pięć lat, które wstrząsnęły Polską. Historia polityczna PRL
Pokazuje 6 z 7
Zobacz kolejne