rozwiń zwiń

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w Święta
@Margo @Myszka Dziękuję 😀 Wszystkiego dobrego!
17 tyg. temu
Booktuberzy i Bookstagramerzy polecają na Gwiazdkę
Chętnie w tym roku polecę coś na święta, o ile ten wątek zostanie odkopany, będę obserwował forum :) To mój  kanał na YouTube: https://www.youtube.com/@skrajnieskonczonyLC
28 tyg. temu
Czytamy w weekend
Mój styczniowy weekend zakończyłam książka z serii ,, Furia wikingów „-„Potęga zemsty „-kolejny weekend będzie z innej serii 😉
1984
1 rok temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (KWIECIEŃ 2019)
Wymienię/Sprzedam: (większość w przedziale cenowym 10-15zł)  Przyjaciółka z młodości  Taniec szczęśliwych cieni  Wyścig śmierci  Monument 14. Odcięci od świata  Ocaliła mnie łza  W cieniu Pałacu Zimowego
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Styczeń 2019)
 Idiota  Beria. Prawa ręka Stalina  Samobójstwo Europy. Wielka wojna 1914-1918  Made in Poland  Dziennik powstańca  Siedmiu wspaniałych  Czterdzieści pięć lat, które wstrząsnęły Polską. Historia polityczna PRL
5 lata temu
Czytamy w weekend
Też nie do końca lubię ten motyw, ale tutaj chodzi chyba o pokazanie zagubienia i bezsilności bohaterów - używki pomagają zagłuszyć otaczający świat. Ogólnie książka jest przytłaczająca i powiedziałabym, że nie dla każdego się nadaje.
5 lata temu