Inna Droga. Moje przeżycia w Polu Informacyjnym

Wydawnictwo: IWW WENA
Paweł Chomik

Narzędziem i głównym motywem przedstawionej tu opowieści jest przenikające wszystko Pole Informacyjne i jego praktyczne zastosowanie. Wielu czytelników wprawi ona w zachwyt lub niedowierzanie, wszystkich natomiast pozostawi z nowymi przemyśleniami i nowym spojrzeniem na życie, na wszechświat, na wszystko. Centralnym punktem tej książki jest założenie, że każdy człowiek w swoim życiu...

Centralnym punktem tej książki jest założenie, że każdy człowiek w swoim życiu doświadcza pewnej transformacji przejścia z etapu materialnego do duchowego. Ten etap duchowy to właśnie Inna Droga, której początkiem są często trudne i bolesne przeżycia.

Marcus Schmieke jest filozofem, naukowcem, wynalazcą i przedsiębiorcą. W niniejszej książce opisuje swoje dotychczasowe dokonania i to, co do tej pory zaobserwował, czego się nauczył, co zrozumiał i co zostało mu przekazane w jego świecie wewnętrznym i zewnętrznym. Jest twórcą TimeWavera.

Ciało i dusza są jedną substancją, nie dwiema. Są to dwie różne formy świadomości samego siebie.
Carl Friedrich von Weizsäcker

Tylko w Polu Informacyjnym wszystkie aspekty rzeczywistości tworzą jednolity obraz, spójną całość. Odpowiada ono za wszystko, co dzieje się w naszym organizmie i naszym życiu tak samo, jak niezależnie od naszego zrozumienia działa układ nerwowy czy elektryczność.

Według fizyki kwantowej, na najbardziej podstawowym poziomie, rzeczywistość nie jest zbudowana z materii, ale z informacji. Oznacza to, że to właśnie informacja, fizyczne Pole Informacyjne, jest podstawą całej rzeczywistości materialnej. Pierwotną przyczyną, z której powstała cała materia i wszystkie procesy fizyczne, które są przez nią kontrolowane. Tłumaczy ono informacje z języka ciała na język świadomości. W ten sposób obie części mogą ze sobą rozmawiać. Umysł może tworzyć w Polu Informacyjnym kształty, które przejawiają się w świecie materialnym i odwrotnie, świat materialny może za jego pośrednictwem wpływać na umysł.

Pole Informacyjne, stanowiące podstawę całego stworzenia, przejawia się jako konkretna rzeczywistość fizyczna wyłącznie w zetknięciu ze świadomością. Przestrzeń tu, na dole przez cały czas pozostaje pod wpływem tego, co dzieje się tam, na górze nie w znaczeniu religijnym, ale ściśle fizycznym.

źródło opisu: https://krainazdrowia.com.pl/pl/p/Inna-Droga%2C-Marcus-Schmieke/48

źródło okładki: https://krainazdrowia.com.pl/userdata/gfx/fb84a05a...»

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!