Krawędź otchłani

Wydawnictwo: Poligraf
Krawędź otchłani
leoncjusz

Kto pierwszy, Amerykanie czy Koreańczycy z Północy, odnajdzie „serce ptaka”, tajemniczą technologię sprzed siedemdziesięciu dwóch lat? Co odkryli niemieccy naukowcy i dlaczego Adolf Hitler nigdy nie posiadł „cudownej broni”? Jakie tajemnice kryją się jeszcze w podziemiach na Dolnym Śląsku? Czy teorie spiskowe mówią prawdę na temat obecności nazistowskiej bazy na Antarktydzie? Na te oraz inne...

Na te oraz inne pytania odpowiedzi szukajcie na stronach powieści Krawędź otchłani, debiutanckiej książki Paula Martina z pogranicza gatunków sensacji i political fiction. Interesująca podbudowa faktograficzna oraz wartka, trzymająca w napięciu akcja powieści rozgrywającej się na kilku planach czasowych w wielu miejscach na świecie i jej zaskakujące zakończenie dostarczą czytelnikowi czegoś więcej niż tylko wakacyjnej lektury

źródło opisu: Poligraf - opis wydawcy

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Iwona | 2019-02-19
Przeczytana: 15 stycznia 2019

Niesamowicie wciągająca powieść sensacyjna! Autor w intrygujący sposób łączy ze sobą losy osób żyjących w różnych miejscach kuli ziemskiej i na różnych płaszczyznach czasowych. Opisy miejsc i budynków przedstawione z niebywałą dokładnością. Z niecierpliwością czekam na dalsze losy bohaterów!

Wojciech | 2019-02-18
Przeczytana: 13 grudnia 2018

Polecam, GENIALNY Autor, oddaje w 100 % autentycznosc opisywanych miejsc, detale dopracowane do perfekcji, ogromna znajomosc ludzi Swiata Polityki.
Doskonala Akcja prowadzaca do zaskakujacego konca .Ksiazke czyta sie tak jak oglada sie Jamesa Bonda Agenta 007.
Klasa Swiatowa !!!!

Stefa003 | 2018-09-23
Przeczytana: 10 sierpnia 2018

Napisana z temperamentem, dbałością o szczegóły, trzymająca w napięciu. Czyta się z wypiekami na twarzy. Niespodziewane zwroty akcji, nieprawdopodobna a zarazem osadzona w historycznych realiach intryga, ze znawstwem nakreślone polskie i europejskie zabytki. polecam gorąco nie tylko fanom kryminałów.

darhol | 2018-09-20
Przeczytana: 20 września 2018

Świerze , inne , wciągające sympatyczne...

Magicc143 | 2018-09-05
Przeczytana: 29 sierpnia 2018

Wciągająca opowieść o historii, która mogła się wydarzyć. Warto przeczytać. Czekam na kolejną książkę tego autora.