Kup teraz - 4 oferty w cenie od 6.99 zł do 29.90 zł

Paul K. Martin Wydawnictwo: Poligraf kryminał, sensacja, thriller
Poligraf
kryminał, sensacja, thriller
2018-08-01

Suuuuuper!! Ale jazda bez trzymanki, napięcie, wartka akcja na trzech planach czasowych i zagmatwana intryga.
O dziwo- mimo nafaszerowania ksiązki opisami architektury, techniki, pojazdów etc jak "Nad Niemnem" opisami przyrody to akcja nie traci na tym tempa.
Polecam!

Mogę zapewnić, że Pan Marek Krajewski (którego twórczość szczerze podziwiam) nie jest autorem "Krawędzi otchłani"... Ale miło autorowi być posądzonym o coś takiego:)

Świetna książka. Przypuszczam, że autorem jest Marek Krajewski. Uwaga, wciąga.

Niesamowicie wciagajaca Ksiazka.Ogromna dbalosc o Szczegoly.Zaskakujacy Koniec.
Polecam goraco !!
Musisz przeczytac !

Bardzo dobra ksiazka akcji!
Polecam do przeczytania.

Niesamowicie wciągająca powieść sensacyjna! Autor w intrygujący sposób łączy ze sobą losy osób żyjących w różnych miejscach kuli ziemskiej i na różnych płaszczyznach czasowych. Opisy miejsc i budynków przedstawione z niebywałą dokładnością. Z niecierpliwością czekam na dalsze losy bohaterów!

Polecam, GENIALNY Autor, oddaje w 100 % autentycznosc opisywanych miejsc, detale dopracowane do perfekcji, ogromna znajomosc ludzi Swiata Polityki.
Doskonala Akcja prowadzaca do zaskakujacego konca .Ksiazke czyta sie tak jak oglada sie Jamesa Bonda Agenta 007.
Klasa Swiatowa !!!!

Napisana z temperamentem, dbałością o szczegóły, trzymająca w napięciu. Czyta się z wypiekami na twarzy. Niespodziewane zwroty akcji, nieprawdopodobna a zarazem osadzona w historycznych realiach intryga, ze znawstwem nakreślone polskie i europejskie zabytki. polecam gorąco nie tylko fanom kryminałów.

Świerze , inne , wciągające sympatyczne...

Wciągająca opowieść o historii, która mogła się wydarzyć. Warto przeczytać. Czekam na kolejną książkę tego autora.

• Przeczytane 2020
  • 🔪Kryminały/Thrillery/Sensacje
  • 2021

Dodaj cytat z książki Krawędź otchłani