Trening koncentracji. Jak rozwijać uwagę i pamięć dziecka

Wydawnictwo: Wydawnictwo Edukacyjne
krucheciastka

Książka zawiera sposoby stymulacji poznawczych zdolności strategicznych – uwagi i pamięci. Jest skierowana do psychologów, pedagogów, nauczycieli przedszkolnych i wczesnoszkolnych. Prezentuje propozycje zabaw i ćwiczeń wielokrotnie sprawdzonych przez autorkę w czasie spotkań treningowych i sesji terapeutycznych. Zaproponowane zabawy mają również funkcję diagnostyczną, pozwalają na...

Prezentuje propozycje zabaw i ćwiczeń wielokrotnie sprawdzonych przez autorkę w czasie spotkań treningowych i sesji terapeutycznych. Zaproponowane zabawy mają również funkcję diagnostyczną, pozwalają na dostrzeżenie trudności dziecka w określonym obszarze jego rozwoju.

źródło opisu: empik.com

źródło okładki: empik.com

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!