Kraina Obi-Boków

Wydawnictwo: Skrzat
978-83-88642-14-2
espeja

Pierwszy tom rewelacyjnego cyklu powieści. Opowiada o przyjaźni i zdradzie, o strachach i odwadze zmierzenia się z nimi, którą przecież każdy tak naprawdę w sobie ma. To także podróż, w której kolejne niesamowite i zabawne przygody pozwalają odkryć, że choć umiejętność rozwiązywania zagadek i odrobina magii bywają bardzo przydatne, to jednak nic nie zastąpi serca i przyjaźni. I niezależnie,...

Pierwszy tom rewelacyjnego cyklu powieści. Opowiada o przyjaźni i zdradzie,
o strachach i odwadze zmierzenia się z nimi, którą przecież każdy tak naprawdę
w sobie ma. To także podróż, w której kolejne niesamowite i zabawne przygody pozwalają odkryć, że choć umiejętność rozwiązywania zagadek i odrobina magii bywają bardzo przydatne, to jednak nic nie zastąpi serca i przyjaźni. I niezależnie, jak obcy wydawałoby się świat i jego mieszkańcy, nigdy nie jesteśmy w nim zupełnie sami. To opowieść pozbawiona naiwnych i łatwych rozwiązań, zachęcająca do poszukiwania prawdy, ale i pokazująca, jak wspaniałą rzeczą może być wyobraźnia.

Hannya | 2014-12-04

Bardzo dobra część. Teraz żałuję, że sprzedałam ją do antykwariatu myśląc, że jestem za duża na tą serię.
Kiedy to czytałam moją ulubioną postacią był Dovertis, ale Bokiego (chyba tak się nazywał)też darzyłam sympatią.

Przeczytałam tą książke wielokrotnie do połowy, jednak nigdy nie dobrnęłam do końca, a teraz już z niej chyba wyrosłam (a dostałam ją chyba jakoś na 9 urodziny ;p) (mimo, że nie należy do nudnych). Może kiedyś przeczytam ją moim dzieciom ;)

krasnylud | 2015-06-14

Fajnie wykreowany świat, fajne postacie (choć główny bohater chyba trochę za młody na bohatera. Zwłaszcza sądząc z rysunków) i czytało się bardzo przyjemnie, choć pierwszy tom chyba na końcu przeczytałam

olinek | 2013-03-16
Przeczytana: 16 kwietnia 2013

bardzo lubie te serie księżek.Od poczętku czytania bardzo mi sie spodobala i jusz niemoge doczekac się siegnięcia po kolejne czięści tej księzki

Moka | 2016-05-08
Ola | 2016-01-30