Wilczyca i Czarny Książę #9

Cykl: Wilczyca i Czarny Książę (tom 9)
Wydawnictwo: Waneko
Ookami Shoujo to Kuro Ouji
komiksy
nata5551

Erika postanawia poszukać prezentu urodzinowego dla Ayumi nie sama, lecz z jakimś chłopakiem! Kamita uważa, że to bardzo podejrzane i próbuje wmówić Kyouyi, że powinien czuć się z tego powodu zazdrosny. Chłopak wścieka się tym bardziej, że Erika zdaje się coś ukrywać… Czy dziewczyna zdradza swoją miłość?!

źródło opisu: http://waneko.pl/nasze-mangi/?manga_id=178&tom_id=9

źródło okładki: http://waneko.pl/nasze-mangi/?manga_id=178&tom_id=9

Wkp | 2018-05-29
Przeczytana: 01 lipca 2018

KŁOPOTY (Z) SANUŚ

Nawet jeśli czytaliście już niezliczoną ilość mang typu szkolne życie, "Wilczyca i Czarny Książę" to tytuł, po który powinniście koniecznie sięgnąć. Pozornie nie ma w nim niczego świeżego, bo postacie są zrobione według wszystkim doskonale znanego schematu, a fabuła zawiera niemal wszystkie gatunkowe schematy i zagrania, a jednak seria Ayuko Hatty pokazała jak można wykorzystać to wszystko w tak znakomity sposób, że nie sposób nie zachwycać się tą mangą.

Akcja dziewiątego tomu „Wilczycy i Czarnego Księcia” kręci się wokół postaci Sanuś. Rozpoczyna się nowy rok, kończą się ferie, a Erika wciąż radośnie przeżywa czas spędzony z Kyouyą. Niestety pojawiają się problemy, z którymi trzeba się uporać. Sanuś pracuje w sklepie i właśnie zaczął naprzykrzać jej się pewien klient. Najpierw jedynie zaczepiał, zagadywał, podrywał, próbując jej wmówić, że jest w nim zakochana (co prawda trudno zaprzeczyć, że jest przystojny, ale Sanada nie jest nim zainteresowana), teraz...

I ten tom jak i poprzednie bardzo przeżyłam. Muszę przestać się utożsamiać z Eriką, ale jak, kiedy ta manga jest taka super :).
Nie mogłam się od niej oderwać i był słodki piesek :D !
Nie mogę się doczekać kolejnego tomu!
Gorąco polecam ! ! !

kruczek | 2018-07-03

I kogo my tu mamy?

Czarnego księcia miłości? Pana i władcę kobiecego serca? Czy może mężczyznę idealnego, którego urok nie tylko onieśmiela, ale i zapiera nam dech w piersiach?

Drogie Panie, o to przed wami przystojny Kyouya i jego łobuzerski uśmiech, który po raz kolejny zaszczycił nas swoją skromną osobą. Przyznajcie się moje kochane czytelniczki, tęskniłyście za nim, prawda?

Jak widać, Erika i Kyouya wciąż są razem. I choć ich miłość ma swoje wzloty i upadki, to jednak oboje się nie poddają i wciąż walczą o uczucie, które zrodziło się gdzieś w głębinach ich młodzieńczego serca. Jak myślicie? Czy ta zwariowana para jest stanie przetrwać? Czy zaskoczą nas jakimś słodkim wyznaniem? Romantycznym pocałunkiem? Czy może czymś, co poruszy w nas nie tylko serce, ale i duszę?

Kilka słów o poprzednim tomie:

W tomie numer 8, nasza pokręcona para zakochańców w końcu znajduje sposób, by opanować sytuację z Reną – młodszą kuzynką Eriki, która obiecała im, że odpuściła sobie...

Kate | 2018-06-20
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Manga