Wilczyca i Czarny Książę #9

Joanna Kaniewska, Marta Stakowska
Waneko
humor dramat romans szkolne życie shoujo manga
Ookami Shoujo to Kuro Ouji
Wilczyca i Czarny Książę (tom 9)
komiksy
Joanna Kaniewska, Marta Stakowska
humor dramat romans szkolne życie shoujo manga

Mała psina, wielka radość.

I kogo my tu mamy?

Czarnego księcia miłości? Pana i władcę kobiecego serca? Czy może mężczyznę idealnego, którego urok nie tylko onieśmiela, ale i zapiera nam dech w piersiach?

Drogie Panie, o to przed wami przystojny Kyouya i jego łobuzerski uśmiech, który po raz kolejny zaszczycił nas swoją skromną osobą. Przyznajcie się moje kochane czytelniczki, tęskniłyście za nim,...

Na półkach: , , , , , , ,

I ten tom jak i poprzednie bardzo przeżyłam. Muszę przestać się utożsamiać z Eriką, ale jak, kiedy ta manga jest taka super :).
Nie mogłam się od niej oderwać i był słodki piesek :D !
Nie mogę się doczekać kolejnego tomu!
Gorąco polecam ! ! !

KŁOPOTY (Z) SANUŚ

Nawet jeśli czytaliście już niezliczoną ilość mang typu szkolne życie, "Wilczyca i Czarny Książę" to tytuł, po który powinniście koniecznie sięgnąć. Pozornie nie ma w nim niczego świeżego, bo postacie są zrobione według wszystkim doskonale znanego schematu, a fabuła zawiera niemal wszystkie gatunkowe schematy i zagrania, a jednak seria Ayuko Hatty...

• Manga
  • 2019