Wilczyca i Czarny Książę #15

Tłumaczenie: Amelia Lipko, Audrey Felix
Cykl: Wilczyca i Czarny Książę (tom 15)
Wydawnictwo: Waneko
Ookami Shoujo to Kuro Ouji 15
komiksy
Anezka

Szkolne czasy naszych bohaterów powoli dobiegają końca.
Praca ze szkłem to przyszła ścieżka kariery Eriki, lecz żeby urzeczywistnić te plany, dziewczyna musi wyjechać aż do Kioto.
Czy perspektywa rozłąki wpłynie negatywnie na jej związek z Satą?

źródło opisu: https://waneko.pl/nasze-mangi/?manga_id=178&tom_id=15

źródło okładki: https://waneko.pl/nasze-mangi/?manga_id=178&tom_id=15

Wkp | 2019-06-11
Przeczytana: 16 czerwca 2019

PRZYSZŁOŚĆ WILCZYCY

To już przedostatni tom „Wilczycy i czarnego księcia”. Widać to wyraźnie po samej fabule, która już od pewnego czasu zmierzała do tego konkretnego punktu, a teraz jeszcze bardziej przyspiesza i daje nam jasno do zrozumienia, że to już niemal koniec. Autorka nie robi sobie jednak przerwy i nie obija się, serwując nam kolejny świetny tom serii. Nieco poważniejszy i cięższy, niż dotąd, ale nadal tak samo dobry, jak ostatnie części.

Ostatni czas nie była dla Eriki najlepszy. Wraz ze zbliżającym się coraz bardziej kocem nauki w liceum, dziewczyna musiała podjąć decyzję o dalszym kierunku swojego życia. Jaką ścieżkę kariery obrać? Gdzie iść na studia? Czego się uczyć? Wiecznie niezdecydowana nastolatka, która nie potrafiła znaleźć pasji swojego życia stanęła oko w oko z niezwykle trudnym wyzwaniem, mogącym zaważyć na całej jej przyszłości. Wszystko zmienił wyjazd do zajmującej się produkcją ręcznie robionych naczyń i dekoracji ze szkła ciotki i…
… teraz Erika w...