Zgłosuj na książki roku 2017

Cykl: Caste Heaven (tom 3) | Seria: Kolekcja Kushi Dango
Wydawnictwo: Dango
7 (17 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Caste Heaven 3
manga, bl, yaoi, chise ogawa
komiksy
green_artist

Tatsumi, przyrodni brat Karino, jest wzorowym uczniem, który żyje według jasno wyznaczonych ram. Na swojej drodze spotyka ekscentrycznego Senzakiego i postanawia porzucić swoje dotychczasowe życie. Senzaki oczekuje od niego wielkiej miłości, odrzucającej wszystko inne. Tylko... czy Tatsumi jest na to gotowy?

źródło opisu: www.wydawnictwo-dango.pl

źródło okładki: www.wydawnictwo-dango.pl

Luxxx18 | 2018-01-02
Na półkach: Wypożyczone, Przeczytane
Przeczytana: 23 grudnia 2017

„Caste Heaven” tom trzeci stanowi kontynuację mangi autorstwa Chise Ogawy. Fabuła tomiku skupia się głównie na losach uczucia Tatsumiego i Sonzakiego. Ukazuje ich sposoby do sprawiania sobie nawzajem przyjemności. Uwydatnia zależności ideowe oraz zwyczajowe bohaterów. Podkreśla rozterki między ambicjami, a uczuciami Tatsumiego.
Manga rozwija także losy Karino i Azusy. Przedstawia Karino jako człowieka władczego, o nieokiełznanej wyobraźni dotyczącej seksualności.
W tomiku pojawiają się nowe postacie: Yukar i Yator. Są oni przyjaciółmi. Jednakże w wyniku pewnej sytuacji ich przyjaźń przeradza się w miłość.
Polecą tę mangę wszystkim wielbicielom yaoi z ciekawą fabułą oraz dużą ilością scen seksu.

Rege | 2017-11-13

...i się pogubiłam w bohaterach, ich maskach i pragnieniach. Za głębokiego szukam dna?

Magdalena-cherry | 2018-01-01
Przeczytana: 01 stycznia 2018