Audrey Hepburn. Ikony naszych czasów

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
Audrey Hepburn (Icons of Our Time)
Audrey Hepburn
albumy
Pistacia

Audrey Hepburn stała się jedną z wielkich ikon XX wieku, a jej styl zmienił zupełnie obowiązujący dotąd typ urody gwiazd kina. Od początku kariery odmawiała upodobniania się do stereotypu gwiazdy o ponętnej figurze i nie godziła się na "wypełnianie" żadnych części swoich strojów. Już wczesne fotografie studyjne ukazują młodzieńczość i naturalność Audrey, cechy za które publiczność kocha ją i podziwia.

Prezentujemy niezwykły album, w którym kolejne zdjęcia snują opowieść o tej niezwykłej kobiecie, wielkiej gwieździe światowego kina oraz ambasadorce UNICEF-u - bezgranicznie oddanej pomocy dzieciom trzeciego świata.

[opis wydawcy]

Izabela | 2010-10-19
Przeczytana: 19 października 2010

Piękne zdjęcia z odpowiednimi komentarzami :) Historia Audrey w bardzo przystępnej formie :)

Marghot | 2015-04-29
CzarnyAnanas | 2015-01-05