Diana - królowa ludzkich serc

83-7129-684-3
album fotografia, ikonografia
albumy
Beata

Książka stanowi wybór charakterystyki i najlepszych zdjęć Diany.Ich autorami są tej klasy fotograficy,jak lord Snowdon,Tim Graham czy Ptric Demarcheler.Oni to sprawili,że niezwykły wizerunek Diany pozostanie w naszej pamięci.

Ewa | 2014-09-11
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2014
Przeczytana: 11 września 2014

Książka, to przede wszystkim zbiór zdjęć księżnej Diany. Jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się czegoś o jej życiu to na pewno nie z tej pozycji. Warto jednak zapoznać się z nią ze względu na zdjęcia, których większość nie zobaczymy w Internecie.

SwedishPrincesses | 2016-03-22

Na pewno nie jest to biografia, przede wszystkim zbiór pięknych zdjęć, które ciężko znaleźć w sieci. Może stanowić wspaniałą pamiątkę, do której z przyjemnością się wraca, chociażby aby po raz kolejny zobaczyć Dianę, jej uśmiech czy po prostu piękne kreacje.

Telimena | 2016-04-17
Przeczytana: 1998 rok