Jamie Oliver w domu: przez gotowanie do lepszego życia

Tłumaczenie: Opracowanie zbiorowe
Wydawnictwo: Muza
Jamie at Home: Cook Your Way to the Good Life
978-83-7495-595-9
Jamie Oliver, kuchnia
Pistacia

· zbiór przepisów pomagających w przygotowaniu niewyszukanych, prostych, a zarazem niezwykle smacznych potraw stosownie do pory roku · autor znalazł inspirację w postaci własnego ogrodu warzywnego · ponad 100 nowych przepisów, nieco podstawowych informacji na temat uprawy oraz garść praktycznych wskazówek, dla wszystkich, którzy nabiorą ochoty na samodzielne grzebanie w ziemi! · kolejna...

· autor znalazł inspirację w postaci własnego ogrodu warzywnego

· kolejna książka brytyjskiego mistrza kuchni Jamie Olivera po: Oliver w kuchni, Gotuj z Oliverem, Lubię gotować, Moje obiady, Włoska wyprawa Jamiego

Jamie Oliver doszedł do wniosku, że w poszukiwaniu nowych pomysłów nie zawsze trzeba wyruszać w daleką podróż. Czasem wystarczy zwyczajnie posiedzieć w domu, zrelaksować się i być otwartym. Ponieważ uwielbia być domu, w wiosce, gdzie się wychował, pracując w ogrodzie pod kierunkiem najwspanialszej szefowej, Matki Natury i obserwując, jak jego warzywa rosną i dojrzewają, w tym poszukał natchnienia do stwarzania coraz to nowych potraw.

[opis wydawcy]

Dominika P | 2010-12-01
Przeczytana: lipiec 2010

Oliwier wydaje świetne książki. Pod względem estetyki, spójności, czytelności i różnorodności nikt na rynku mu nie dorównuje. Przepisy bardzo dobre. Jak zawsze u Jamiego aromatyczne, doskonale doprawione, finezyjne. Po prostu genialne.

Jola | 2010-07-20
Przeczytana: 20 marca 2010

Uwielbiam Jamiego i jego pomysły też! Pięknie, pieknie wydana książka.

ksania | 2013-07-30

Piękne wydanie książkowe, świetne przepisy, cudne zdjęcia i rewelacyjne porady. Nic, tylko gotować :)

spring | 2016-11-04
Przeczytana: 2016 rok