Adobe InDesign CC. Skład dokumentów elektronicznych. Kurs video

Wydawnictwo: Videopoint
LubimyCzytać

W czasach kiedy wiele publikacji wymaga wersji elektronicznej, umiejętność tworzenia ich tak, by były czytelne na każdym sprzęcie komputerowym, tablecie czy smartfonie, stanowi niezwykle cenny atut na rynku pracy. Skorzystaj z solidnie opracowanego szkolenia Adobe InDesign CC. Skład dokumentów elektronicznych. Kurs video i zdobądź nowe umiejętności, które wyróżnią Cię na tle użytkowników programu.
Co Cię czeka podczas szkolenia?
Przygotowaliśmy dla Ciebie informacje, które pozwolą Ci zrozumieć specjalistyczną terminologię oraz posługiwać się nią — nie potrzebujesz już wertować opasłych tomów ani przeszukiwać internetowej otchłani. Wkrótce zaprojektujesz interaktywne dokumenty PDF, stworzysz publikacje w formacie ePub i magazyny w SWF. Zaznajomisz się także z funkcją Publish Online, która dzięki zapisowi pracy w języku HTML5 wraz z dodatkową obsługą ofiaruje Ci wspaniałe możliwości przeglądania, publikowania, a także osadzania Twoich treści w internecie. A może kusi Cię przekształcanie statycznych reklam, katalogów i magazynów w całkowicie animowaną, interaktywną publikację? W takim razie pozwól naszemu ekspertowi przeprowadzić się przez wszystkie lekcje kursu, a świat publikacji elektronicznych przestanie mieć przed Tobą jakiekolwiek tajemnice.

Zatem do dzieła!

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!