Szwajcarska polityka bezpieczeństwa

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Scholar
LubimyCzytać

Szwajcaria to wręcz symbol polityki neutralności, która stanowi środek zapewniania bezpieczeństwa jej obywatelom i utrzymania terytorialnej integralności. Polityka ta jednak ewoluuje i wiele stereotypowych poglądów na ten temat nie ma już żadnego uzasadnienia w rzeczywistości. Autor ukazał w szczegółach zmiany szwajcarskiej polityki bezpieczeństwa w kontekście przekształceń międzynarodowego otoczenia i niewątpliwie jest to główny walor tej książki.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!