Matematyka. Korepetycje gimnazjalisty

Wydawnictwo: Lingo
LubimyCzytać

Potrzebujesz korepetycji z matematyki? Powtórki przed egzaminem? Szybkiej pomocy przed klasówką? Nowa seria repetytoriów dla gimnazjalistów "OLDSCHOOL - stara dobra szkoła" to skuteczna nauka tego, czego naprawdę potrzebujesz. Nie ogarniasz tematu? My w Ciebie wierzymy! Seria "OLDSCHOOL - stara dobra szkoła" została przygotowana przez doświadczonych korepetytorów i metodyków, a wszystkie...

Seria "OLDSCHOOL - stara dobra szkoła" została przygotowana przez doświadczonych korepetytorów i metodyków, a wszystkie publikacje są konsultowane z nauczycielami i poddawane testom przez samych gimnazjalistów.

Główne zalety repetytorium:
- wszystkie istotne zagadnienia, m.in. liczby wymierne, potęgi i pierwiastki, procenty, wyrażenia algebraiczne, równania
- zgodność z podstawą programową
- zadania, ilustracje, wzory, przykłady
- przejrzysty układ oraz staranna szata graficzna
- klarowne objaśnienia, zrozumiałe także dla "niematematycznych".

Wiesz, jak jest!
Egzamin gimnazjalny tylko z OLDSCHOOL!

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!