Bądź sobą.Odkryj głębszy sens życia!

Wydawnictwo: OLIMP
filozofia, etyka
LubimyCzytać

BYĆ SOBĄ - Jak znaleźć drogę do samego siebie? Kto może nam w tym pomóc? Być sobą prowadzi czytelnika do odkrywania życia głębszego, nie banalnego, bogatego w wartości. Człowiek nie jest produktem ślepej ewolucji i jest przeznaczony przez Boga do wzniosłego i szczęśliwego stanu życia. Lektura tej publikacji pobudza do poszukiwania odpowiedzi na pytania: skąd pochodzimy, kim jesteśmy, dokąd zmierzamy? Co zrobić, aby nasze życie stawało się sensowniejsze?

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!