Kodeks karny. Orzecznictwo Aplikanta

Wydawnictwo: C. H. Beck
LubimyCzytać

Jesteś aplikantem lub ukończyłeś aplikację i przygotowujesz się do końcowego egzaminu prawniczego? Oto zestaw książek z Orzecznictwem aplikanta, które musisz mieć każdego dnia pod ręką w trakcie aplikacji oraz aby zdać egzamin adwokacki lub radcowski w 2016 r. Zestaw orzeczeń ze specjalnie wybranymi, najbardziej przydatnymi w praktyce zawodowej tezami obejmuje: Kodeks cywilny, Kodeks...

Kodeks cywilny,
Kodeks postępowania cywilnego,
Kodeks karny i Kodeks postępowania karnego,
Kodeks spółek handlowych,
Kodeks postępowania administracyjnego.
Orzecznictwo aplikanta jest wyjątkowe ponieważ:
artykuły i przyporządkowane im tezy pozwolą Ci na szybkie znalezienie właściwego orzeczenia,
zawiera przepracowane tezy do artykułów, odesłania do orzeczeń podobnie i odmiennie komentujących dany stan faktyczny,
nasze materiały możesz spokojnie zabrać na egzamin,
gwarantujemy aktualność stanu prawnego do dnia egzaminu zawodowego w 2016 r. (on-line).

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!