Okładka książki Egzaminy Prawnicze Ministerstwa Sprawiedliwości 2021. Tom 1. Akta cywilne i karne
Ablewicz JoannaTomasz Sadurski Wydawnictwo: C. H. Beck Seria: Aplikacje Prawnicze nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Aplikacje Prawnicze
C. H. Beck
2020-01-01
2020-01-01
9788381987738

Patronaty LC

Okładka książki Egzaminy Prawnicze Ministerstwa Sprawiedliwości 2016. Tom 1. Akta cywilne i karne Stefan Jaworski, Ablewicz Joanna, Tomasz Sadurski
Ocena 0,0
Egzaminy Prawn... Stefan Jaworski, Ab...
Okładka książki Egzaminy Prawnicze Ministerstwa Sprawiedliwości 2018. Tom 1. Akta cywilne i karne Stefan Jaworski, Ablewicz Joanna, Tomasz Sadurski
Ocena 0,0
Egzaminy Prawn... Stefan Jaworski, Ab...
Okładka książki Zobowiązania. Pytania. Kazusy. Tablice. Testy Monika Drela, Katarzyna Górska, Julian Jezioro, Ksenia Rzepka, Tomasz Sadurski, Anna Stangret, Sebastian Wawruch
Ocena 6,0
Zobowiązania. ... Monika Drela, Katar...

Mogą Ciebie zainteresować

Publikacja zawiera tak wiele błędów merytorycznych i niedociągnięć, że podejrzewałam, że autorstwo faktycznie należy przypisać Ministerstwu.