Kontrola skarbowa? Super, cieszę się!

Wydawnictwo: Poltext
biznes, finanse
LubimyCzytać

Praktyczny i świetnie napisany poradnik dla wszystkich, którzy muszą stawiać czoła kontrolom skarbowym. Składa się z trzech części: - pierwsza pomaga przygotować się psychicznie do kontroli skarbowej i przejąć kontrolę nad sytuacją; - druga zawiera wybór i omówienie najważniejszych przepisów związanych z kontrolą oraz m.in. wykaz kar i rady, jak ich uniknąć; -...

- trzecia część to opowieść o księgowej Annie, ilustrująca, jak w praktyce przebiega kontrola i jak sobie z nią radzić, wykorzystując porady zawarte w książce. Zaletą poradnika jest przystępny język, duża dawka humoru oraz unikanie branżowego żargonu.

Autorzy są praktykami, prowadzą szkolenia dla firm oraz pracowników urzędów skarbowych. Książka powstała z inicjatywy uczestników prowadzonych przez nich szkoleń

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion