Dar Boga dla naszych czasów

Wydawnictwo: Misericordia
Siostra Faustyna Kowalska
religia
Lolek90

Książka ukazuje życie i misję świętej Siostry Faustyny w sposób bardzo przystępny i popularny w oparciu o źródła zebrane w archiwum Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia. Powstała jako odpowiedź na zapotrzebowanie pielgrzymów przybywających do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach i ludzi pragnących zapoznać się z tym darem Boga dla naszych czasów - jak o Siostrze Faustynie powiedział Jan Paweł II.

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!