Wybranek lady Sephory

Cykl: Zubożali lordowie (tom 4) | Seria: Harlequin Romans Historyczny
Wydawnictwo: HarperCollins Polska
Marriage Made in Hope
wesoła23

Lady Sephora Connaught cieszy się doskonałą opinią. Jako narzeczona markiza prowadzi przewidywalne życie, pełne wieczorków muzycznych i przyjęć. Pozwala innym za siebie decydować i czeka cierpliwie na ślub. Wszystko zmienia się w chwili, gdy podczas przejażdżki jej spłoszony koń zrzuca ją prosto do Tamizy. Od utonięcia ratuje ją sir Francis, earl Douglas, czarna owca londyńskiego towarzystwa.
Sephora nie może zapomnieć o tajemniczym earlu. Nie zważając na ryzyko utraty reputacji, postanawia odnaleźć Francisa i osobiście mu podziękować…

źródło opisu: http://www.harpercollins.pl

źródło okładki: http://www.harpercollins.pl

Efemeryda | 2018-09-23
Przeczytana: 20 września 2018

Lady Sephora jak wszystkie dobrze ułożone panny z tzw. towarzystwa prowadzi spokojne, przewidywalne i zaplanowane życie, którego ukoronowaniem ma być poślubienie markiza. Niestety nieostrożna lady Sephora zażywając podniet w postaci przejażdżki po Londynie naraża się na niespodziewany przypadek, który złośliwie styka ją z wyrzutkiem tegoż towarzystwa. Dalej schemat znany, prowadzący do happy endu i mniej nudnego życia?
Intryga nawet zabawnie i wartko opisana ku rozrywce czytelnika. Nie da się powstrzymać przynajmniej uśmieszku myśląc o naiwności lady Sephory i czarnej owcy zwanej sir Francisem.

Jagrys | 2018-02-22

Ktoś był powiedział, że pisarki Harleqina tworzą swoje "dzieła" po łebkach i najmniejszej linii oporu. Dopisuję do listy kolejną pozycję.
Z nazwy romans, faktycznie mdła papka, całkowicie pozbawiona wyrazu.
Napisane aby było i podane na odwal się.

AniaŁania | 2018-09-12
Agnieszka | 2018-06-15