Pan i kłamca

Tłumaczenie: Witold Nowakowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romans Historyczny". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Lord Liar
dwór, służba, rycerz, romans, miłość
kleo777

Aldyth niemal od dzieciństwa kochała Ranulfa. Miał się on teraz zjawić w rodzinnych stronach po latach służby na angielskim dworze. Aldyth, która marzyła o tym, aby Ranulf uczynił ją swoją żoną, spodziewała się ujrzeć dzielnego i mądrego rycerza. Jakież było jej rozczarowanie, gdy do powitalnej wieczerzy zasiadł dziwacznie ubrany fircyk, którego zachowanie budziło niesmak jego własnych rodziców. Aldyth przeczuwała, że serce rycerza pozostało wierne i waleczne. Skąd zatem ta maskarada?

źródło opisu: okładka

Beata Kucharska | 2016-01-26