Heartbreaker

Heartbreaker
Amazon
2017-10-31
2017-10-31

Romans jakie lubię. On walczy ze sobą bo nie wierzy w miłość. A ona zaciska zęby i uśmiecha się przez łzy, bo nie chce pokazać jak bardzo jej zależy. Krótka ale przyjemna historia. Wciągająca. Pokazująca ich relację z obu stron. Niektóre momenty opisane zbyt powierzchownie ale wciągnęłam się. Zakochałam się razem z nimi i przeżywałam ich rozstanie. Mimo niewielu stron spora część z nich to opisy uczuć i wewnętrznych zmagań bohaterów. Autorka dobrze opisała różnice między nimi. Ona kobieta z małego miasteczka, a on facet z LA. Żartują, flirtują, uprawiają seks, kochają się. Szkoda, ze autorka nie zdecydowała się na rozpisanie wątków, np budowanie się więzi miedzy Cat a Bookerem, czy relacji Bookera z Cooperem.

Historia jakich wiele. Cat i Brooker. On dziedziczy dom, który chve sprzedać. Ona projektuje mu ogród. Iskrzy od początku. Najlepszym elementem tego romansu jest przeszłość bohatera - pierwszy tego typu plot twist, z jakim się spotkałam w romansach. Brawo za pomysłowość. Historia w sam raz na jeden raz.

Autor długo trzyma nad w niewiedzy, co też takiego wydarzyło się w życiu głównego bohatera. Historia smutna, wzruszajaca, godna polecenia!

Podobała mi się historia Cat i Brookera. Z jednej strony jest lekka, łatwa i przyjemna, czego można się spodziewać po klasycznym romansie. Z drugiej jednak porusza trudny temat, bo historia Brookera na pewno do takich należy. Tylko oczywiście gdyby autor skoncentrował się na tym wątku wyszedłby thriller, a to nie o to chodziło w tej historii. Polubiłam zarówno główne postaci, jak i te drugoplanowe (mam nadzieję, że autor kiedyś napisze historię Tristan, na pewno przeczytam). Według mnie warta polecenia i w sam raz na jedno popołudnie.

Świetna historia, polecam :)

Świetna historia, polecam :)

Nie jest to książka najwyższych lotów, przewidywalna. Dobrze i ciekawie się załączało, a później było nudno i przewidywalnie.

Całkiem fajna historia. Intrygująca jest tajemnicza przeszłość Brooker’a i to jego postać jest najciekawiej wyeksponowana.
Mimo kilku zastrzeżeń czas spędzony z tą lekturą uważam za bardzo przyjemny.

Mimo kilku zastrzeżeń czas spędzony z tą lekturą uważam za bardzo przyjemny.

Cat jest samotna matka i dostaje zlecenie zagospodarowania ogrodu u Brookera. On natomiast po dwoch dekadach wrocil do rodzinnego miasta sprzedac dom, ktory odziedziczyl.
Dzieli ich duza odleglosc, inne cele i zobowiazania jednak jest miedzy nimi ogromna chemia.
Brooker wiele przeszedl i skrywa tajemnice, ktorej wcale sie nie spodziewalam i autorka mnie zaskoczyla.
Polecam przeczytac!

Polecam...

Ksiazka jest warta przeczytania. Cala historia wciagnela mnie totalnie. Brooker i Cat przeszli troche w trakcie dorastania. Cat wychowywala sie bez matki, a Brooker jest bardzo tajemniczym facetem. Przyjechal do miasta, zeby "wyszykowac" dom swojego dziecinstwa do sprzedazy. czuje sie jego wielka niechec do tego miejsca. Wrecz nienawidzi przebywac w tym miescie. Cat jest dziewczyna od kwiatkow. Jest ogrodniczka, projektatka ogrogow. Zostaje zatrudniona przez Brookera i zaczyna sie dziac. Ksiazka jest bardzo przyjemna w czytaniu, caly czas cos sie dzieje, A chemia pomiedzy glownymi bohaterami co chwile strzelaly fajerwerki. Warto!

2059

Nazywają mnie łamaczem serc.

Stworzyłem dokładnie taki typ życia, jaki pragnę dla siebie - odcięty od uczuć i obojętny na otaczający świat.

Uciekając przed własnymi lękami.
Udając, że do mnie należy świat.

Płacą mi za bycie dupkiem. Najłatwiej zarobiona przeze mnie kasa. Dopóki nie dostaję zlecenia, aby być nim dla niej.

Jest jedyną osobą, która przekopuje się przez warstwy, aby dostrzec tam ukrytą prawdę. Złamanie jej serca może być najtrudniejszym zadaniem, jakie kiedykolwiek miałem do wykonania.
Dlaczego musi być taka ładna? Dlaczego potrzebuję jej tak bardzo? Dlaczego nie mogę po prostu dać sobie z nią spokój?

Nazywają mnie łamaczem serc, jednak nie mają pojęcia, że to moje serce jest tym, które krwawi.

Nazywają mnie łamaczem serc.

Uciekając przed własnymi lękami.
Udając, że do mnie należy świat.

Jest jedyną osobą, która przekopuje się przez...

• Lista książek do przeczytania
  • Romans