Dyskusje o książce Dobra córka

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytelnicze podsumowanie 2023 roku
Przeczytałam 111 książek: kryminał, sensacja, thriller - 37 książek, 14591 str. literatura obyczajowa , romans - 22 książki- 8152 literatura piękna - 9 książek- 3484 poradniki -3 książki - 849 fantasy, science fiction - 3 książki - 1959 Oraz pojedyncze lub podwójne z działu: klasyka, opowieści dla młodszych dzieci, bajki, poradniki dla rodziców, powieść przygodowa,...
16 tyg. temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Wrzesień 2018)
 Sierpniowy żar Sierpniowy żar  Ambaras Ambaras
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Czerwiec 2018)
Amy i Isabelle wspaniała, jestem wielbicielką Elizabeth Strout. Ale jeszcze bardziej wielbię Herbjorg Wassmo. Księga Diny to arcydzieło. Reszta w tzw międzyczasie ;) Rzeczywiście troszkę mi zejdzie
5 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (marzec 2018)
Sprzedam książki z gatunku kryminał/horror/fantasy/post-apo. Wszystkie w bardzo dobrym stanie, raz czytane lub (wstyd przyznać) zupełnie nowe. 20zł/szt (przesyłka wliczona)  Dawca Dawca  Opowieści o pilocie Pirxie Opowieści o pilocie Pirxie
11900
Czytamy w weekend
Ziemia kłamstw Miałem ochotę na obyczajową sagę rodzinną. Póki co bardzo dobrze :)
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (styczeń 2018)
Idą z wymiany :)  Widzę cię  Rzeki Londynu  Księżyc nad Soho i zakupione  Player One  Rant