R. Buckminster Fuller: Historia (i tajemnica) wszechświata. Dramat D. W. Jacobs na podstawie życia, pracy i tekstów R. Buckminstera Fullera

Tłumaczenie: Malwina Zaremba
Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka
R. Buckminster Fuller : the history (and mystery) of the Universe : a play by D. W. Jacobs from life, work and writings of R Buckminster Fuller
teatr
Elevander

Monodram ten to niezwykła podróż w czasie i przestrzeni. R. Buckminster Fuller - amerykański inżynier, architekt, filozof i wizjoner - poprowadzi nas przez swoje życe i idee: od dziecięcego zachwytu nad stabilnością trojkąta, przez spotkanie z Einsteinem, aż po niezwykle nowatorskie projekty architektoniczne.

źródło opisu: http://akademicka.pl/index.php?detale=1&a=2&id=32449

źródło okładki: http://akademicka.pl/index.php?detale=1&a=2&id=32449