Gru, Dru i Minionki

Seria: Biblioteka Filmowa
Wydawnictwo: Egmont Polska
minionki
Magdalena

Poznaj Balthazara Bratta, faceta w watowanej marynarce, który realizuje swe nikczemne plany wyłącznie przy dźwiękach hitów z lat 80.

Dowiedz się, jak został superprzestępcą, czy dobrze gra na keytarze i dlaczego zawsze żuje gumę. Czy zgadniesz, jaka pasja łączy tego gościa z minionkami?

Zaczytaj się w nowych przygodach drużyny Gru i poznaj tajemnice czaderskiej rodzinki superszpiega!

źródło opisu: http://www.empik.com/gru-dru-i-minionki-powiesc-op...(?)

źródło okładki: http://www.empik.com/gru-dru-i-minionki-powiesc-op...»

Świetna przygoda żółtych stworków i ich rodziny!
Dużo śmiechu, książka fajnie działa na wyobraźnie, gdy obejrzało się poprzednie części. Warto przeczytać, a dopiero potem obejrzeć bajkę, bo tak książka jest po prostu ciekawsza. Teraz mogę obejrzeć bajkę i porównać z książką, co uwielbiam robić :D !
Książka bardzo mi się podobała :D !
Gorąco polecam ! ! !

Northman | 2017-09-10
Przeczytana: 01 września 2017

Najnowsze Minionki - w pigułce.

Skrócona wersja filmu w książeczce. Oczywiście bardzo przystępnie, prosto i ładnie napisana ;) Szkoda tylko, że nie w formie kolorowej. Obrazków tu ledwie kilka, na kolorowe nie ma przy tym co liczyć. Sam druk i tekst - najmłodszych nieco to może znudzić... w zasadzie książeczka nadaje się przede wszystkim jako czytanka do poduszki, lub - ewentualnie - dla nieco starszych dzieci (jeśli lubią, rzecz jasna, czytać).

Pozycja w gruncie rzeczy fajna. "Biblioteka filmowa" Egmontu ma już kilka pozycji. To tak naprawdę takie proste, fajne streszczenia scenariuszy filmowych. W ramach szeroko zakrojonych akcji promocyjnych - rzecz jak najbardziej potrzebna ;)

Dziękuję Egmont Polska za egzemplarz recenzencki.

Recenzja znajduje się także na moim blogu:

AnnaSikorska | 2017-08-12

Trzeci film o Minionkach w kinach, a ja nadal nie rozumiem tego fenomenu, zachwytu i dziecięcego oczarowania kolejnymi przygodami żółtych bohaterów i ich idoli. Od 2010 (czyli już ponad 7 lat) gadżety z tymi stworkami są jednymi z lepiej sprzedającymi się produktami dla dzieci. Młodzi widzowie jeśli mają do wyboru zdjęcie z olbrzymim pluszowym Kubusiem Puchatkiem czy innymi bohaterami oraz Minionkami wybierają Minionki. Nawet kucyki Pony w takich akcjach przegrywają. Dlaczego? Oto jest pytanie, na które odpowiedź na pewno chcą znać twórcy kolejnych konkurencyjnych filmów dla najmłodszych. Na razie Universal wygryza wszystkich innych bohaterów. Ja nie rozumiem tego fenomenu, a dzieci z zachwytem sięgają po wszystko, na czym pojawiają się Minionki. Książki z zadaniami w naszym domu zrobiły furorę. Żółte sympatyczne stworki skutecznie zachęciły do rozwiązywania zagadek, kolorowania, a nawet pisania. Publikacja z naklejkami przyprawiła moją córkę o Minionkowy zawrót głowy i nawet nie...

Na półkach