Masza i Niedźwiedź. Moje bajeczki o psikusach i psotach

Ewela_sa

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Northman | 2017-07-02
Przeczytana: 28 czerwca 2017

Masza i Niedźwiedź w akcji!

Mała psotnica i jej duży towarzysz jak zwykle nie zawodzą ;) Tym razem, w ośmiu historyjkach, dostajemy do rąk przegląd kolejnych śmiesznych pomysłów, perypetii i... niezłą dawkę śmiechu :) I rzecz jasna uśmiechu :)

Książeczki z tej serii są naprawdę fajne. Pięknie ilustrowane, kolorowe, do tego sama oprawa flexi zdaje tutaj egzamin, książeczka bowiem nie niszczy się tak szybko w małych rączkach. Sam format, skoro już o technicznych kwestiach mowa, również fajnie pasuje do dziecięcych rączek :)

Polecam :)

Dziękuję Egmont Polska za egzemplarz recenzencki.

Recenzja znajduje się także na moim blogu:

nieperfekcyjnie | 2017-06-03
Przeczytana: 31 maja 2017

Pierwszy raz o Maszy i Niedźwiedziu usłyszałam kilka lat temu, kiedy miałam epizod pracy w znanej księgarni. Jednak do tej pory nie oglądałam ich przygód ani nie czytałam opowieści z tymi postaciami w roli głównej, dlatego kiedy w ofercie wydawniczej Egmontu ukazały się lektury z Maszą i Niedźwiedziem, postanowiłam nadrobić swoje zaległości. Jaś jeszcze nigdy nie oglądał bajek i w najbliższym czasie na pewno nie będzie tego robił, jednak książki wydają się idealnym wstępem do zapoznania z różnorodnymi postaciami filmowymi czy serialowymi.

Książka zawiera osiem opowiadań, w których tytułowi bohaterowie oraz ich przyjaciele przeżywają masę przygód - przeobrażenie się w mścicieli ninja i śmiertelne wystraszenie pana niani, tworzenie drzewa genealogicznego oraz przeniesienie się w czasie, zabawę czarami i urodzaj dyniowy, wcielanie się w role różnorodnych osób z telewizji, świętowanie urodzin Niedźwiedzia i Maszy,...

Amarisa | 2017-06-11
Przeczytana: 11 czerwca 2017

„Masza i Niedźwiedź. Moje bajeczki o psikusach i psotach” to idealny prezent dla fanów tej niezwykłej pary przyjaciół. Ciepłe, sympatyczne i bardzo zabawne opowiadania spodobają się zarówno dzieciom, ale też i ich rodzicom. Gorąco polecam.
Więcej na temat książki znajdziecie na moim blogu:

testolandia | 2017-06-17
Na półkach: Przeczytane, Synek czyta
Przeczytana: 13 czerwca 2017

"Moje bajeczki o psikusach i psotach" to zbiór ośmiu ciekawych opowieści o Maszy i jej leśnych przyjaciołach. Poczytamy o tajemniczych ninja, podróżach w czasie, balu przebierańców, urodzinowym przyjęciu Niedźwiedzia oraz tenisowym pojedynku. Wraz z Maszą rozwiążemy detektywistyczną zagadkę i nakręcimy film.
Przyzwyczailiśmy się, że czytając o przygodach Maszy i Niedźwiedzia, zawsze dobrze się bawimy. Książeczka "Moje bajeczki o psikusach i psotach" zawiera pełne humoru, wesołe, ciepłe , a przede wszystkim wolne od przemocy opowieści.

Anna Janczyszyn | 2017-06-24
Przeczytana: 07 lipca 2017