Kaszubski Park Krajobrazowy i okolice - wydanie polsko-niemieckie

Wydawnictwo: , Eko-Kapio
9788388201585
Bambi

Przewodnik w kształcie poręcznej książeczki (format połowy zeszytu) opisujący Kaszubski Park Krajobrazowy, jego charakterystykę przyrodniczą i największe atrakcje. Zawiera: -mapy i plany miejscowości, -regionalizm kaszubski, -Kaszubski Park Krajobrazowy, -jeziora: Raduńskie, Potęgowskie, Gowidlińskie, Węgorzyno i Mausz, -opisy miejscowości, -trasy wycieczkowe, -znakowane szlaki...

Zawiera:
-mapy i plany miejscowości,
-regionalizm kaszubski,
-Kaszubski Park Krajobrazowy,
-jeziora: Raduńskie, Potęgowskie, Gowidlińskie, Węgorzyno i Mausz,
-opisy miejscowości,
-trasy wycieczkowe,
-znakowane szlaki piesze,
-trasy rowerowe i szlaki kajakowe

źródło opisu: http://www.ekokapio.pl

źródło okładki: http://www.ekokapio.pl