Nastroje. Jak nauczyć się pogody ducha

Tłumaczenie: Krystyna Arustowicz
Wydawnictwo: Czarne
Les États d'âme - Un apprentissage de la sérénité
psychologia, andre, nastroje, emocje
sil

Dobry humor, wewnętrzny spokój, ufność, pogoda ducha… Ale także chandra, niepokój, nostalgia, irytacja, rozpacz… Mieszanka emocji i myśli, stany naszej duszy, są tym, co łączy nas ze światem. Nieustannie wpływają na nasze życie, towarzyszą nam w każdym momencie. Książka Nastroje pomoże nam je zrozumieć i kontrolować. Umiejętność wejrzenia w siebie, zaakceptowania stanów naszej duszy i kształtowania ich może zupełnie odmienić nasze życie. I poprowadzić nas w stronę większego szczęścia, mądrości i spokoju ducha.

źródło opisu: https://www.czarnaowca.pl

źródło okładki: https://www.czarnaowca.pl